Odwiedzin: 402069

Og??oszenia XXVII Niedziela Zwyk??a - 6.10. 2013 r.

Dzisiaj w ramach solidarno??ci i w duchu mi??o??ci chrze??cija??skiej pomagamy narodowi syryjskiemu, który prze??ywa wielki dramat – sk??adajÄ?c po Mszy ??w. ofiarÄ? do skarbonek.

Jutro wspomnienie N. M. Panny Ró??a??cowej, na godz. 17.00 zapraszamy siostry i braci z K??R naszej parafii.

Od ??rody rozpoczynamy 40 – godzinne nabo??e??stwo. Przez trzy dni o 10.00 Msza ??w. z kazaniem, wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu, o 15.00 Koronka do Bo??ego Mi??osierdzia, o 17.30 ró??aniec i Msza ??w. wieczorowa. Prosimy nawiedzaÄ? Naj??wiÄ?tszy Sakrament wg. nastÄ?pujÄ?cego porzÄ?dku który podany jest w zak??adce o nabo??e??stwie.

W przysz??Ä? niedzielÄ? bÄ?dziemy prze??ywali doroczny odpust ku czci ojca Honorata Ko??mi??skiego, patrona naszej parafii – uroczysta SUMA o godz. 13.00, nastÄ?pnie procesja eucharystyczna, uca??owanie relikwii i b??ogos??awie??stwo dzieci. Prosimy dzieci klas III o przyj??cie w strojach komunijnych. Dziewczynki, które chcÄ? sypaÄ? kwiatki i nie??Ä? poduszeczki zapraszamy na próbÄ? w czwartek o 17.00.

Przysz??a niedziela bÄ?dzie Dniem Papieskim. Tego dnia ofiarami z??o??onymi do skarbonek wspieramy FundacjÄ? „Dzie??o Nowego TysiÄ?clecia”, której celem jest pomoc stypendiami, uzdolnionej m??odzie??y z ubogich rodzin.

Przypominamy o modlitwie ró??a??cowej w pa??dzierniku, codziennie o godz. 17.30. Ró??aniec fatimski w przysz??Ä? niedzielÄ? odmówimy o 17.30, ju?? bez procesji.

11 pa??dziernika w piÄ?tek par. Chrystusa Mi??osiernego bÄ?dzie go??ciÄ? u siebie relikwie b??. Karoliny Kózkównej. KsiÄ?dz proboszcz zaprasza szczególnie m??odzie?? na czuwanie na godz. 19.00. Program jest umieszczony na plakacie.

Duszpasterze Akademiccy zapraszajÄ? wszystkich studentów do udzia??u w katechezach, spotkaniach dyskusyjnych i modlitewnych do O??rodka Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Akademickiej 39. W Dniu Papieskim D.A. zaprasza na koncert zespo??u Full Power Spilit do ko??cio??a ??w. Anny na godz. 19.00. WstÄ?p wolny.

W Echu Katolickim przeczytamy: Kanonizacja b??. Jana Paw??a II i Jana XXIII – Szatan boi siÄ? Maryi – Czy jeszcze czego?? nie wiemy o prymasie Wyszy??skim – Wywiad z koordynatorem Episkopatu ds. ochrony dzieci i m??odzie??y – Duchowe wsparcie w chorobie i ostatnich dniach ??ycia.

W minionym tygodniu odesz??a do wieczno??ci : + Szyc Adela, Wieczny odpoczynek racz jej daÄ? Panie...

Dodano: 07 Październik 2013