Odwiedzin: 402014

Og??oszenia XXVIII Niedziela Zwyk??a - 13 pa??dziernika 2013 r.

W dzisiejsz? niedziel? kolejny raz decyzj? polskiego Parlamentu, obchodzimy Dzie?? Papieski. W ten sposób naród polski sk??ada uznanie b??. Janowi Paw??owi II, a ju?? nied??ugo ??wi?temu za wszystko co dla nas uczyni??. Dzisiaj ofiarami sk??adanymi po Mszach ??w. do skarbonek budujemy ??ywy pomnik papie??a wspieraj?c fundacj? „Dzie??o Nowego Tysi?clecia”, która przeznacza stypendia dla uzdolnionej m??odzie??y pochodz?cej z ubogich rodzin.

Dzisiaj prze??ywamy doroczny odpust ku czci b??. Ojca Honorata Ko??mi??skiego, patrona naszej parafii. Mo??emy dzisiaj  zyska? odpust zupe??ny pod zwyk??ymi warunkami.

Jutro, 14 pa??dziernika, nasz? pami?ci? modlitewn? obejmiemy nauczycieli i wychowawców, którzy obchodz? swoje ??wi?to. Zapraszamy na ró??aniec, który odmówimy w intencji nauczycieli, wychowawców, katechetów i wszystkich pracowników o??wiaty z naszej parafii. O godz. 18.30 grupa teatralna „Nadzieja” ze szko??y podst. nr 9 przedstawi, krótk? sztuk? nawi?zuj?c? do Dnia Papieskiego.

W ??rod?, 16 pa??dziernika, gimnazjum im. Jana Paw??a II, rozpocznie obchody  Dnia Papieskiego Msz? ??w. o godz. 8.00 w naszym ko??ciele. Zapraszamy. W tym dniu b?dziemy te?? obchodzi? 25 rocznic? beatyfikacji b??. Ojca Honorata.

W sobot? w ko??ciele Wniebowzi?cia N. M. Panny na Woli o godz. 18.00 Msza ??w. z racji rocznicy m?cze??skiej ??mierci b??. ks. Jerzego Popie??uszki. Po Mszy ??w. koncert w ho??dzie ks. Jerzemu

W przysz??? niedziel? po Mszy ??w. po godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci kl.II.

Z okazji ??wi?ta Patrona S??u??by Zdrowia ??w. ?ukasza zapraszamy na ró??aniec na 17.30 i uroczyst? Msz? ??w. sprawowan? w przysz??? niedziel?, 20 pa??dziernika o godz. 18.00.

W Echu Katolickim przeczytamy: Relacja z III Pielgrzymki M???czyzn do Pratulina – O idei Dnia Dziecka Utraconego – Si??a modlitwy ró??a??cowej – O wyrzucaniu niesprzedanej ??ywno??ci do ??mieci

W minionym tygodniu odszed?? do Pana: + Zbys??aw Cybula. Wieczny odpoczynek racz mu da? Panie...

Dodano: 16 Październik 2013