Odwiedzin: 402022

Og??oszenia - XXXI Niedziela Zwyk??a - 3 listopada 2013 r.

1. W naszej parafii rozpoczynajÄ? siÄ? od dzisiaj katechezy neokatechumenalne. Zaproszeni sÄ? wszyscy, którzy pragnÄ? pog??Ä?biÄ? swojÄ? wiarÄ? i  odnale??Ä? sens ??ycia. BÄ?dÄ? g??oszone w niedziele o 19.00 i w czwartki o godz. 18.40.

2. W pierwszy czwartek miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej modlitwy w intencji kap??anów i powo??a?? kap??a??skich.

3. Przypominamy, ??e do 8 listopada w??Ä?cznie, mo??na zyskaÄ? codziennie odpust zupe??ny za pobo??ne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmar??ych. Odpust ten wolno ofiarowaÄ? jedynie za zmar??ych.

4. Przez ca??y listopad o godz. 17.20 odmawiamy ró??aniec wypominkowy i o 18.00 sprawujemy Naj??wiÄ?tszÄ? OfiarÄ? w intencji naszych zmar??ych. W tym tygodniu zapraszamy parafian wg. nastÄ?pujÄ?cego porzÄ?dku:
    4 listopada - poniedzia??ek – ul. Terebelska (numery parzyste)

5 listopada - wtorek – ul. Okopowa
    6 listopada - ??roda – ul. Janowska, Sapie??y??ska, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza
    7 listopada - czwartek - ul. KsiÄ?cia Witolda
    8 listopada - piÄ?tek - ul. W??adys??awa Jagie????y, Kazimierza Jagiello??czyka, Radziwi????owska
    9 listopada - sobota - ul. Zygmunta Augusta
    10 listopada - niedziela – Terebela godz. 9.30

5. Przysz??a niedziela jest Dniem solidarno??ci z Ko??cio??em prze??ladowanym. Ofiary z??o??one do skarbonek po Mszy ??w. bÄ?dÄ? przeznaczone dla Nigerii. Od roku 2000 z powodu wiary w Chrystusa zosta??o zabitych kilka tysiÄ?cy chrze??cijan, spalonych lub zdewastowanych setki ko??cio??ów.

6. 11 listopada ks. Pawe?? organizuje wycieczkÄ? do W-wy na PowÄ?zki i w inne historyczne miejsca, zapisy w zakrystii.

7. Pan organista zaniesie op??atki:
    poniedzia??ek -
    od godz. 16.00 - Anny Jagiellonki
    wtorek         -
    od godz. 16.00 - Zygmunta Starego 1, 2, 3, 5, 7, 10
    ??roda
    - od godz. 16.00 - Zygmunta Starego  8, 9, 12, 14, 15, 16
    czwartek      -
    od godz. 16.00 -Zygmunta Starego 11, 13 Radziw????owska 7, 9
    piÄ?tek          -
    od godz. 16.00 - Zygmunta Augusta 1, 3, 5, 7, 9
    sobota          -