Og??oszenia - XXXIV Niedziela Zwyk??a - 24 listopada 2013 r.

Obchodzimy dzisiaj uroczysto??Ä? Chrystusa Króla w ostatniÄ? niedzielÄ? roku ko??cielnego dla podkre??lenia, ??e wszystko ma swój poczÄ?tek i bÄ?dzie mia??o swoje ukoronowanie w Jezusie Chrystusie. Po Mszy ??w. po godz. 10.00 wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania.

Dzisiaj w Watykanie pod przewodnictwem papie??a odbywa siÄ? uroczyste zako??czenie Roku Wiary. Pochylali??my siÄ? nad nauczaniem Soboru i Katechizmu Ko??cio??a Katolickiego , rozwa??ali??my prawdy zawarte w naszym wyznaniu wiary i prosili??my Chrystusa o przymno??enie nam wiary. Oby b??ogos??awione w mocnÄ? wiarÄ? by??y owoce nowego roku ko??cielnego.

W poniedzia??ek, 25 listopada o godz. 18.00 bÄ?dzie sprawowana Msza ??w. w intencji obrony ??ycia. Po Mszy ??w. Diakonia ??ycia zaprasza wszystkich chÄ?tnych na modlitwÄ? na cmentarz parafialny przy pomniku dzieci zmar??ych przed urodzeniem. Zabierzmy ze sobÄ? znicze. Zbiórka przy g??ównej bramie cmentarza o 18.45.

W sobotÄ? po Mszy ??w. wieczorowej pob??ogos??awimy wie??ce adwentowe. ZachÄ?camy do wykonania ma??ych wianuszków z czterema ??wieczkami, aby pob??ogos??awione w sobotÄ? nie tylko zdobi??y nasze sto??y, ale gromadzi??y nas przy wspólnym czytaniu Pisma ??w.

Za tydzie?? pierwsza niedziela miesiÄ?ca po Mszy ??w. o godz. 10.00. wystawienie i adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu, a po godz. 16.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.

Ró??aniec wspominkowy i Msze ??w. za naszych zmar??ych odprawiamy codziennie do ko??ca listopada. W dni powszednie ró??aniec 17.20 i Msza ??w. o 18.00.

Poniedzia??ek - 17.20 ul. Zygmunta Starego
Wtorek - 17.20 ul. ??w. Królowej Jadwigi
??roda - 17.20 ul. Anny Jagiellonki
Czwartek - 17.20 ul. Okrzei, Poprzeczna, Kwiatowa, ??ytnia, Jana Paw??a II, Unitów, b??. Honorata,  Grunwaldzka
PiÄ?tek - 17.20 ul. Sitnicka, Osiedle Sitnickie
Sobota - 17.20 za wszystkich zmar??ych, z poza parafii, bez adresu

Pan organista rozniesie op??atki
Poniedzia??ek  16.00  -  ul. Janowska 66a, 66b, 68, 70a
Wtorek 16.00  -  ul. KsiÄ?cia Witolda 1, 2, 3, 4, 5, 6
??roda 16.00  -  ul. Janowska 76, 78
Czwartek 16.00  -  ul. Kazimierza Jagiello??czyka(ca??a ulica), KsiÄ?cia Witolda 8, 10, 12
PiÄ?tek 15.00  -   domy jednorodzinne  ul. Okopowa, Janowska, ??ytnia
          17.00  -   ul. KsiÄ?cia Witolda 14, 21, Grunwaldzka 1
Sobota 9.00  -  Rakowiska: ul. Budziszewska, Amelin, Ró??ana, Wi??niowa, Jagodowa, Jab??oniowaSzafirowa, Konwaliowa, Sasankowa

W Echu Katolickim przeczytamy: Czym jest edukacja domowa, Zak??amywanie historii i poszukiwanie prawdy, o wychowaniu dzieci.

Dzisiaj o 19.00 bÄ?dzie g??oszony KERYGMAT. Je??li chcesz us??yszeÄ? dobrÄ? nowinÄ? o zbawieniu – przyjd??.

W minionym tygodniu odesz??a do Pana: + Jadwiga SwiÄ?s ……….Wieczny odpoczynek racz jej daÄ? Panie...

Dodano: 24 Listopada 2013