Og??oszenia - II Niedziela Adwentu - 8 grudnia 2013 r.

1. PorzÄ?dek rekolekcji w poniedzia??ek i wtorek jest nastÄ?pujÄ?cy: 6.30, 9.00, 11.00, 15.30 (dzieci), 17.00 (m??odzie??), 18.30. Spowied?? rozpocznie siÄ? 15 min. przed ka??dÄ? MszÄ? ??w. Dzisiaj spowiedzi nie ma. Je??eli kto?? przywióz?? starszÄ? osobÄ? lub s??abo s??yszÄ?cÄ? prosimy do zakrystii.

2. Do chorych pojedziemy w  poniedzia??ek 23 grudnia po IV niedzieli adwentu. Mo??na ju?? zg??aszaÄ? w zakrystii. BÄ?dzie mo??liwo??Ä? zapisania na 8.00 lub 15.00. Prosimy te?? o zg??oszenie pojazdów.

3. Zapraszamy na Roraty w ??rody i soboty o godz. 6.20.

4. Przed ko??cio??em mo??emy nabyÄ? ??wiecÄ? na stó?? wigilijny. Zapalona podczas wieczerzy bÄ?dzie nas radowaÄ?, ??e komu?? pomogli??my.

5. Dzisiejsza niedziela jest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Ko??cio??owi na Wschodzie. Ofiary sk??adane do puszek po Mszach ??w. pomogÄ? nie tylko rado??niej i ufniej prze??ywaÄ? ??wiÄ?ta Bo??ego Narodzenia, ale z wiÄ?kszym spokojem patrzeÄ? w przysz??o??Ä?.

6. Kto by chcia?? oddaÄ? albÄ? pierwszokomunijnÄ? proszony jest o dostarczenie  do zakrystii do wtorku w??Ä?cznie. Od ??rody w salce katechetycznej bÄ?dzie pobierana miara na nowe stroje komunijne:
    godz. 16.45 zapraszamy dzieci z klas – 2a, 2b, 2c
    ⇒ godz. 17.45 dzieci z klas – 2d, 2e i dzieci spoza szko??y nr 9.
        (dzieci przychodzÄ? z rodzicem)

7. W przysz??Ä? niedzielÄ? przeprowadzimy akcjÄ? „ Rodzina, Rodzinie”. Przed i po ka??dej Mszy ??w. do busa przed ko??cio??em bÄ?dziemy mogli sk??adaÄ? ??ywno??Ä?, która po podzieleniu na paczki zostanie dostarczona najbardziej potrzebujÄ?cym.

8. O??rodek „Misericordia” Caritas bÄ?dzie w przysz??Ä? niedzielÄ? rozprowadza?? stroiki i ozdoby ??wiÄ?teczne wykonane przez uczestników Terapii ZajÄ?ciowej. Pozyskane ofiary zechcÄ? przeznaczyÄ? na wakacyjny wyjazd niepe??nosprawnych uczestników.

Dodano: 07 Grudzień 2013