Og??oszenia - Niedziela ??wiÄ?tej Rodziny - 29 grudnia 2013 r.

1. RozpoczynajÄ?cy siÄ? tydzie?? ??Ä?czy stary i nowy rok. We wtorek, 31 grudnia, w ostatni dzie?? roku kalendarzowego zapraszamy na nabo??e??stwo dziÄ?kczynno-przeb??agalne. BÄ?dzie ono po Mszy ??w. o  godz. 18.00. Z ca??Ä? pewno??ciÄ? ka??dy z nas ma za co dziÄ?kowaÄ? Bogu, jak i za co przepraszaÄ?. Zechciejmy zatem w??Ä?czyÄ? siÄ? w to dziÄ?kczynienie na koniec roku, aby z godno??ciÄ? i rado??ciÄ? Dzieci Bo??ych rozpoczÄ?Ä? nowy rok kalendarzowy.

2. W ??rodÄ? przypadnie pierwszy dzie?? nowego Roku. BÄ?dzie to zarazem ??wiatowy Dzie?? Modlitw o Pokój. PorzÄ?dek Mszy ??w. niedzielny.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i modlitwy w intencji kap??anów i powo??a?? kap??a??skich. W pierwszy piÄ?tek dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.30. W pierwszÄ? sobotÄ? adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do 21.00, a w niedzielÄ? adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu po Mszy ??w. po 10.00. Wcze??niej, o 9.30 K??R odmówiÄ? ró??aniec.

4. W przysz??Ä? niedzielÄ? dzieci ze szko??y podstawowej nr 9 po Mszy ??w. po godz. 13.00 przedstawiÄ? nam jase??ka.

5. SÄ? jeszcze wolne miejsca na zimowisko.

6. Przypominamy, ??e 6 stycznia we??miemy udzia?? w Orszaku Trzech Króli. Przygotujmy ??ó??te stroje i serduszka, o których og??aszali??my wcze??niej.

7. W  minionym tygodniu odeszli do Pana: + Kowalczuk Waldemar, Chomiuk Janina, Jackowska Zofia, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...
  8. TrwajÄ? odwiedziny duszpasterskie. PamiÄ?tajmy, ??e chrze??cijanin przyjmujÄ?cy kolÄ?dujÄ?cego kap??ana daje ??wiadectwo swojej przynale??no??ci do Ko??cio??a. Podajemy program wizyty duszpasterskiej na dalsze dni:

30 grudnia - poniedzia??ek

Terebela (2 ks.)
    Amelin (1 ks.) + os. Relax
    Rakowiska: ul. Budziszewska i ul. Sasankowa (2 ks.)
    Rakowiska: ul. Ró??ana, Wi??niowa, Jagodowa, Szafirowa, Konwaliowa, (1 ks.)
    Jab??oniowa (1 ks.)

od godz. 15.30
    ul. Chabrowa,  ul. Bursztynowa (1 ks.)
    ul. Rumiankowa, Le??na, Szmaragdowa (1 ks.)
    ul. Rubinowa, Wrzosowa, Turkusowa, Brzozowa (1 ks. )
    ul. Diamentowa  (1 ks. )
    ul. Kryszta??owa (1 ks.)
    ul. Brylantowa (1 ks.)