Og??oszenia - Druga Niedziela po Narodzeniu Pa??skim - 05 stycznia 2014r.

Jutro przypada uroczysto??Ä? Objawienia Pa??skiego. To bardzo wa??na uroczysto??Ä? w okresie Bo??ego Narodzenia. Jezus bowiem objawia siÄ? ju?? nie tylko cz??onkom narodu wybranego, w??ród których przyszed?? na ??wiat, ale wszystkim ludziom, których reprezentujÄ? mÄ?drcy przybywajÄ?cy ze wschodu.

PorzÄ?dek Mszy ??w. niedzielny, b??ogos??awie??stwo kredy na wszystkich Mszach ??w. Uroczysto??Ä? Trzech Króli jest dniem pomocy misjom, ofiary zbierane na tace bÄ?dÄ? przeznaczone na Krajowy fundusz Misyjny.

Jutro w wielu miejscowo??ciach i Bia??ej Podlaskiej wyruszy Orszak Trzech Króli. Atrakcyjno??Ä? Orszaku polega na jego prostocie i prawdzie. To prze??ycie prawdziwej historii o tym, jak w??ród prostych i zwyczajnych ludzi pojawi?? siÄ? Bóg, przed którym klÄ?kajÄ? królowie. RozpoczÄ?cie w par. ??w. Micha??a Archanio??a MszÄ? ??w. o godz. 11.30 i przej??cie do par. ??w. Anny. Przypominamy dzieciom o strojach ??ó??tego koloru i czerwonych serduszkach na patyczkach.

W ??wiÄ?to Trzech Króli na godz. 17.00 zapraszamy na wspólne ??piewanie kolÄ?d, podczas których obejrzymy przedstawienie „Herody” w wykonaniu wiÄ???niów z bialskiego zak??adu karnego.

M??odzie?? IV LO im. Staszica zaprasza na III Charytatywny Koncert KolÄ?d i Pastora??ek w dniu 11 stycznia na 16.00 do hali sportowej przy ul. Akademickiej 8.

Przypominamy o dzisiejszym spotkaniu rodzicom i kandydatom do sakramentu bierzmowania – godz.16.00

W przysz??Ä? niedziele po Mszy ??w. o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujÄ?cego siÄ? do I Komunii ??wiÄ?tej.

W Echu Katolickim przeczytamy: Co katolikowi wolno w niedziele – Co jest powodem dewaluacji symboli – O t??umaczeniu piosenek na jÄ?zyk migowy.

Dodano: 04 Styczeń 2014