Odwiedzin: 402014

Og??oszenia - II Niedziela Zwyk??a - 19 stycznia 2014 r.

1. Dzisiaj po Mszy ??w. o godz. 13.00 dzieci z przedszkola Anio??a Stró??a przedstawiÄ? jase??ka, a w przysz??Ä? niedzielÄ? te?? po Mszy ??w. o godz. 13.00 odbÄ?dzie siÄ? koncert kolÄ?d w wykonaniu Janusza Male??czuka z Zespo??em Silk, zaprasza fundacja Kocham Podlasie.

2. Wczoraj rozpoczÄ??? siÄ? Tydzie?? Modlitw o Jedno??Ä? chrze??cijan. Has??o tego tygodnia: „Czy Chrystus jest podzielony?” W to wielkie nawo??ywanie Ko??cio??a do jedno??ci w??Ä?czmy tak??e nasze osobiste modlitwy.

3. 23 stycznia, w czwartek, bÄ?dziemy obchodziÄ? 140 rocznicÄ? mÄ?cze??skiej ??mierci Wincentego Lewoniuka i 12 Jego Towarzyszy. W Pratulinie bÄ?dzie sprawowana Eucharystia pod przewodnictwem Ks. Biskupa Piotra Sawczuka o godz. 12.00. BÄ?dziemy dziÄ?kowaÄ? Bogu w Trójcy Jedynemu i Matce Bo??ej za  ich mÄ?stwo w obronie wiary, jedno??ci Ko??cio??a i umi??owania naszej Ojczyzny. Do ??rody w??Ä?cznie po Mszy ??w. wieczorowej odprawiamy NowennÄ?.

4. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzie?? Babci, a w ??rodÄ?, 22 stycznia – Dzie?? Dziadka. PamiÄ?tajmy w modlitwie o naszych kochanych Dziadkach, tych ??yjÄ?cych     i tych, którzy ju?? odeszli do Pana.

5. W sobotÄ?, 25 stycznia, przypada ??wiÄ?to Nawrócenia ??w. Paw??a Aposto??a.

6. RozpoczÄ???y siÄ? ferie zimowe, ??yczymy dzieciom i m??odzie??y spÄ?dzania wiÄ?cej czasu na powietrzu i przy dobrej ksiÄ???ce, a mniej przy komputerze, czy konsoli do gry. Je??eli zasiadamy przed telewizorem pamiÄ?tajmy o kanale telewizji TRWAM jest tam coraz wiÄ?cej dobrych programów dla dzieci i m??odzie??y.
Dodano: 18 Styczeń 2014