Og??oszenia - III Niedziela Zwyk??a - 26 stycznia 2014 r.

1. Dzisiaj po Mszy  ??w. o godz. 13.00 odbÄ?dzie siÄ? koncert kolÄ?d w wykonaniu Janusza Male??czuka z zespo??em Silk.

2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do godz. 21.00. W ramach adoracji obejdziemy drugÄ? z piÄ?ciu I sobót przed KanonizacjÄ? b??. Jana Paw??a II.

3. W przysz??Ä? niedzielÄ?, 2 lutego, bÄ?dziemy obchodziÄ? ??wiÄ?to Ofiarowania Pa??skiego – Matki Bo??ej Gromnicznej. Na ka??dej Mszy ??w. b??ogos??awie??stwo gromnic, a po 10.00 wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu po??Ä?czone z procesjÄ? z gromnicami. ??wiÄ?to Ofiarowania Pa??skiego jest ??wiatowym Dniem ??ycia konsekrowanego. NaszÄ? modlitwÄ? obejmiemy zakony i zgromadzenia, taca z tego dnia jest przeznaczona na zakony klauzurowe w diecezji.

4. Organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie w dniach 17- 24.05.2014 r.. Koszt 350 z??+155 euro. Telefon kontaktowy w gablocie.
Dodano: 26 Styczeń 2014