Og??oszenia - 2 lutego 2014 r.

1. Dzisiejsze ??wiÄ?to Ofiarowania Pa??skiego przenosi nas ponownie w klimat Narodzenia Pa??skiego. Mamy okazjÄ? raz jeszcze spotkaÄ? siÄ? z naszym Zbawicielem, który przychodzi w postaci Dziecka, aby wybawiÄ? nas od panowania grzechu i z??a.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiÄ?ca, po Mszy ??w. wieczorowej przed Naj??wiÄ?tszym Sakramentem bÄ?dziemy dziÄ?kowaÄ? za dar Eucharystii, kap??a??stwa i prosiÄ? bÄ?dziemy o nowe, ??wiÄ?te powo??ania do pracy w Winnicy Pa??skiej.

3. W pierwszy piÄ?tek miesiÄ?ca bÄ?dziemy wynagradzaÄ? Sercu Jezusowemu za grzechy  nasze i ca??ego ??wiata. Dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.30.

4. W przysz??Ä? niedzielÄ? po Mszy ??w. o godz. 16.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców.

5. W gablocie znajdziemy og??oszenie dotyczÄ?ce Rekolekcji Ewangelizacyjnych, które rozpocznÄ? siÄ? 12 lutego w ko??ciele ??w. Antoniego.

6. Jutro ostatni dzie?? wizyty duszpasterskiej: od godz. 15.30 - W??adys??awa Jagie????y 9 i Grunwaldzka 1 po dwóch, kap??anów, jeden kap??an odwiedzi rodziny, które nie mog??y byÄ? w wyznaczonym terminie.

7. DziÄ?kujemy wszystkim parafianom za otwarte drzwi, wspólnÄ? modlitwÄ?, serdeczne przyjÄ?cie i ??yczliwe uwagi. DziÄ?kujemy te?? za ofiary z??o??one na potrzeby parafii.

8. W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: Wasiluk Marianna i Rogowski Ryszard, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...
Dodano: 01 Luty 2014