Og??oszenia - V Niedziela Zwyk??a - 9 lutego 2014 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na Msz? ??w. na godz. 16.00 i na spotkanie, kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców,  B?dzie sprawdzana obecno??? kandydatów.

2. We wtorek, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie N. M. Panny z Lourdes. ??czymy je z obchodami ??wiatowego Dnia Chorych. Mamy szczególn? okazj? do pog???bienia wra??liwo??ci wobec chorych i cierpi?cych. W naszym ko??ciele Msza ??w. z namaszczeniem chorych i specjalnym nabo??e??stwem o godz. 10.00. Prosimy pomóc chorym, niepe??nosprawnym, seniorom w dostaniu si? do ko??cio??a.

3. W przysz??? niedziel? po Mszy ??w. o godz. 13.00 spotkanie z dzie?mi klas II i ich rodzicami.

4. Od czterech lat nasz chór nale??y do Mi?dzynarodowej Federacji Pueri Cantores. Kilka lat temu Kongres odby?? si? w naszej diecezji i w naszym mie??cie, a obecnie ma by? w Pary??u. Nasi chórzy??ci zostali zaproszeni do Pary??a, ale musz? ponie??? pewne koszty. Dobrze by by??o im pomóc.  W przysz??? niedziel? po ka??dej Mszy ??w. b?d? stali pod ko??cio??em z puszkami. Mamy okazj? wyrazi? im nasz? wdzi?czno??? za siedmioletni? pos??ug? liturgiczn? w parafii.

5. 1 marca w zaje??dzie Jolanta w Czosnówce jest organizowany bal bezalkoholowy, pocz?tek o godz. 20.00. (zob. gablota).
Dodano: 09 Luty 2014