Odwiedzin: 402025

Og??oszenia - VI Niedziela Zwyk??a - 16 lutego 2014 r.

Ofiary z??o??one dzisiaj po Mszach ??w. do puszek bÄ?dÄ? przeznaczone dla naszego chóru na wyjazd do Pary??a na Kongres MiÄ?dzynarodowej Federacji Pueri Cantores.

Dzisiaj po Mszy ??w. o godz. 13.00 spotkanie z dzieÄ?mi klas II i ich rodzicami.

24 marca bÄ?dzie w naszej parafii udzielony m??odzie??y sakrament bierzmowania. Je??eli sÄ? u nas osoby, które z ró??nych powodów nie przyjÄ???y tego sakramentu, niech w tym tygodniu zg??oszÄ? siÄ? do ks. Marcina.

O pó??nocy, po trzyletniej batalii, katolicka stacja zainaugurowa??a nadawanie na cyfrowym multipleksie MszÄ? ??w. w kaplicy Cudownego Obrazu w intencji Telewizji Trwam. Ojciec Rydzyk powiedzia?? – Matka Naj??wiÄ?tsza jest dana ku obronie naszego Narodu i w znaku Jasnogórskim wyra??nie dzia??a. To, ??e Telewizja Trwam otrzymuje mo??liwo??Ä? docierania do mieszka??ców ca??ej Ojczyzny, jest czym?? niepowtarzalnym. Dlatego zrodzi??o siÄ? w nas pragnienie podziÄ?kowaÄ? Bogu przez MaryjÄ?.

W Le??nej Podlaskiej w dniach 14 – 16 marca odbÄ?dzie siÄ? Weekendowy Kurs Przedma????e??ski. W gablocie znajdziemy szczegó??y i telefon kontaktowy.

Caritas Diecezji Siedleckiej zwraca siÄ? z pro??bÄ? o przekazanie 1% podatku na pomoc w leczeniu – „Bo zdrowie jest najwa??niejsze”. Aby u??atwiÄ? rozliczenie mo??emy wziÄ?Ä? ze stolika za ??awkami p??ytkÄ? z programem komputerowym do rozliczania PIT 2013.

W Echu Katolickim przeczytamy: O prze??ladowaniu Chrze??cijan w Republice ??rodkowoafryka??skiej – O wizycie biskupów w Watykanie – Jak pokonaÄ? szatana – Co jest podstawÄ? budowania ma????e??skich relacji – Czym bawi siÄ? twoje dziecko – Jak nie wpa??Ä? w zakupoholizm.

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + W??adys??aw Zalewski, Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie...

Dodano: 17 Luty 2014