Og??oszenia - VII Niedziela Zwyk??a - 16 lutego 2014 r.

W obliczu dramatycznych wydarze?? z apelem o gesty solidarno??ci i wsparcia narodu ukrai??skiego w tym szczególnie trudnym dla niego czasie zwraca siÄ? Prezydium Konferencji Episkopatu Polski. Biskupi zachÄ?cajÄ? wiernych do modlitwy w intencji Ukrainy. ProszÄ? równie?? o podjÄ?cie postu. Ogólnopolskim dniem modlitwy i postu za UkrainÄ? bÄ?dzie piÄ?tek, 28 lutego br.

W poniedzia??ek, 24 lutego MszÄ? ??w. o godz. 18.00 rozpocznie siÄ? spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania ze szkó??: Gimnazjum nr 2, 3, 4 i z Gimnazjum nr 6 klasy: A, B, C. Po Mszy ??w. dalszy ciÄ?g spotkania.

W czwartek, 27 lutego, MszÄ? ??w. o godz. 18.00 rozpocznie siÄ? spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z Gimnazjum nr 6 klasy: D i E. Po Mszy ??w. dalszy ciÄ?g spotkania. Te spotkania sÄ? obowiÄ?zkowe.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiÄ?ca. Po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do 21.00. BÄ?dzie to trzecia z pierwszych sobót przygotowujÄ?ca nas do kanonizacji b??. Jana Paw??a II.

Podczas wizyty duszpasterskiej proszono nas by powróciÄ? do odprawiania litanii z racji I piÄ?tku i soboty miesiÄ?ca po Mszy ??w. po 6.20. Przychylamy siÄ? do niej.

By??a te?? pro??ba, o og??oszenie wiernym, by nie stawiali nóg na klÄ?cznikach. SÄ? to klÄ?czniki, a nie podstawki pod buty.

Przysz??a niedziela bÄ?dzie pierwszÄ? niedzielÄ? miesiÄ?ca: o 9.30 ró??aniec, a po Mszy ??w. po 10.00 adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu. Ró??aniec bÄ?dzie odmówiony w intencji Ukrainy.

Chórzy??ci zebrali w ubieg??Ä? niedzielÄ? 5555 z??. Ta kwota pokryje w  ¾ koszt przejazdu. Bardzo wdziÄ?czni prosili o podziÄ?kowanie, a sami podziÄ?kujÄ? po powrocie ??piewem i opowie??ciami.

W Echu Katolickim przeczytamy: o wizycie Ad limina w Watykanie, Wspomnienie ks. pra??ata Jana Siekierko, W Belgii przeg??osowano ustawÄ? o eutanazji dzieci, ??aden podpis nie zlikwiduje przemocy w polskich domach.

Dodano: 23 Luty 2014