Odwiedzin: 328373

Wyjazd do Serpelic

    W dniach 28.02-01.03.2014r. około 50 osób z naszego parafialnego oddziału KSM wraz z ks. Asystentem udało się do Serpelic w celach integracyjno formacyjnych.
     Pierwszy dzień był czasem na integrację. Tuż po dotarciu na miejsce wszyscy zebraliśmy się, aby zawiązać wspólnotę i ułożyć regulamin, którego mieliśmy przestrzegać podczas tych dni. Następnie udaliśmy się na kolację, aby zregenerować siły na inne punkty piątkowego programu, do których należały zabawy, tańce, śpiewy, a po nich wieczorna modlitwa i film.
     Pomimo integracji do późnych godzin nocnych  nasza dzielna młodzież nie miała problemu z wczesnych wstaniem. Już od godziny 6 rano krzątaliśmy się po korytarz wypoczęci , pełni sił i zapału do realizacji punktów programu na sobotni dzień. Po porannych modlitwach i pysznym śniadaniu wyruszyliśmy na spacer po Serpelicach i Kalwarii. Wyjście te dało nam wiele radości. Gdy wróciliśmy do ośrodka rozpoczęliśmy pracę w grupach, podczas której omawialiśmy 10 zasad KSMowicza. Następnie spotkaliśmy się wspólnie i każda grupa mogła pochwalić się swoją pracą. Następnie był czas na spakowanie swoich rzeczy i sprzątnięcie ośrodka po czym udaliśmy się na obiad, po którym przyszedł czas na niestety ostatni punkt naszego wyjazdu- Mszę Świętą podczas, której mogliśmy podziękować za ten krótki, ale bardzo owocny i wspaniale spędzony czas w gronie przemiłych osób i zawierzyć dalszą działalność naszego oddział Jezusowi Chrystusowi ukrytemu w małym kawałku chleba, który każdy z nas mógł przyjąć do swojego serca. Na koniec  Mszy Świętej każdy KSMowicz otrzymał ręcznie wykonany dziesiątek różańca, który ma nam przypominać o wspólnocie do której należymy i modlitwę w jej intencji.
     Z całego serce dziękujemy organizatorom za ten wspaniały czas, który razem spędziliśmy i prośmy Boga oraz Matkę Najświętszą o  nieustanną opiekę nad naszym oddziałem.

<<< Powrót
Dodano: 05 Marzec 2014
Parafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do SerpelicParafia Honorata - Wyjazd do Serpelic
Projekt i wykonanie Orange Computers