Og??oszenia - II Niedziela Wielkiego Postu - 16 marca 2014 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest szczególnym czasem modlitwy i duchowej blisko??ci z polskimi misjonarzami na ca??ym ??wiecie. Oprócz modlitwy i postu pamiÄ?tajmy o misyjnej ja??mu??nie. Po wszystkich Mszach ??w. sÄ? zbierane do puszek ofiary na rzecz Dzie??a pomocy „Ad Gentes”, jako wsparcie polskich misjonarzy.

2. Zapraszamy na nabo??e??stwa wielkopostne. Droga Krzy??owa w piÄ?tek: 9.00, 16.00, 17.15, 18.30. Gorzkie ??ale w niedzielÄ? po 10.00 i 17.45.

3. Od wtorku do czwartku bÄ?dÄ? w naszej ??wiÄ?tyni Akademickie Rekolekcje Wielkopostne – spotkania modlitewne o godz. 19.00. Zapraszamy studentów i m??odzie??.

4. W najbli??szÄ? ??rodÄ?, 19 marca przypada uroczysto??Ä? ??w. Józefa. W tym dniu bÄ?dziemy siÄ? szczególnie modliÄ? za ojców i opiekunów rodzin. Niech ??w. Józef wyprasza ka??demu z nich ??askÄ? dobrego spe??niania powierzonych mu obowiÄ?zków troski o rozwój  i ??wiÄ?to??Ä? w??asnej rodziny i innych osób powierzonych ich opiece.

5. W ??rodÄ? zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na godz. 17.00 na spotkanie, o 18.00 Msza ??w. i Nowenna do Ducha ??w. z mo??liwo??ciÄ? spowiedzi tak??e i rodzin kandydatów.

6. Od soboty, 22 marca rozpoczynamy Triduum przed Dniem ??wiÄ?to??ci ??ycia. Po Mszy ??w. wieczorowej odmówimy ró??aniec w intencji obrony ??ycia.

7. W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Jadwiga Tarkowska i S??awomir Bodzak, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...
Dodano: 15 Marzec 2014