Og??oszenia - III Niedziela Wielkiego Postu - 23.03.2014 r.

1. We wtorek, 25 marca b?dziemy prze??ywa? uroczysto??? Zwiastowania Pa??skiego. W tym dniu celebrujemy pocz?tek naszego odkupienia. Syn Bo??y wcieli?? si? w ??ono Naj??wi?tszej Maryi Panny, aby wyzwoli? nas spod panowania grzechu i z??a.  W naszym ko??ciele Msze ??w. 6.30, 8.30, 10.00, 18.00. Od soboty trwa Triduum przed Dniem ??wi?to??ci ??ycia. We wtorek na wieczorowej sk??adanie deklaracji przyst?pienia do Duchowej Adopcji Dziecka Pocz?tego.

2. Od ??rody rozpoczynamy modlitwy w intencji b??. Jana Paw??a II przed Jego kanonizacj?. Zamiast Godzinek do M.B. do Matki  Nieustaj?cej Pomocy, b?dziemy odmawiali ró??aniec s??uchaj?c rozwa??a?? b??ogos??awionego.

3. W czwartek, 27 marca o godz. 17.00 b?dzie udzielony w naszej parafii Sakrament Bierzmowania. Polecajmy w  modlitwach kandydatów, aby otworzyli si? na dzia??anie Ducha ??wi?tego.

4. W pi?tek rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, poprowadzi je
    ks. dr Grzegorz Stolarski, wyk??adowca w naszym Seminarium i na Akademii Podlaskiej.

Program rekolekcji

Pi?tek – 28 marca      6.30  Msza ??w. z nauk? ogóln?
                                       9.00  Msza ??w. z nauk? ogóln?, DROGA KRZY??OWA
                                     11.00  Msza ??w. z nauk? ogóln?
                                     15.30  DROGA KRZY??OWA z nauk? dla dzieci
                                     17.00  Msza ??w. z nauk? dla m??odzie??y
                                     18.30  Msza ??w. z nauka ogóln?

Sobota – 29 marca
        6.30  Msza ??w. z nauk? ogóln?
                                       9.00  Msza ??w. z nauk? ogóln?
                                     11.00  Msza ??w. z nauk? dla starszych, chorych i cierpi?cych
                                     15.30  Msza ??w. z nauk? dla dzieci
                                     17.00  Msza ??w. z nauka dla m??odzie??y
                                     18.30  Msza ??w. z nauk? ogóln?

Niedziela – 30 marca   -  wg porz?dku niedzielnego.

6.40 – GORZKIE ??ALE
                                           7.00 - Msza ??w. z nauk? ogóln?
                                           8.30 - Msza ??w. z nauk? dla chorych
                                      9.40 – GODZINKI DO MB NIEUSTAJ?CEJ POMOCY

B?OGOS?AWIE??STWO OBRAZU MATKI BO??EJ
                                         10.00 - Msza ??w. z nauk? ogóln?
                                         11.30 – Msza ??w. z nauk? ogóln?
                                         13.00  - Msza ??w. z nauk? dla dzieci
                                         16.00 – Msza ??w. z nauk? dla m??odzie??y
                                         17.45 – GORZKIE ??ALE
                                         18.00 - Msza ??w. z nauk? ogóln?

Spowied?? w pi?tek i sobot? 15 min. przed ka??d? Msz? ??w.

5. Diecezjalna Caritas przysy??a „Baranki Paschalne” z czekolady do koszyczka ze ??wi?conka lub na stó?? wielkanocny. Dochód przeznaczony jest na ró??ne programy prowadzone przez nasz? diecezjaln? Caritas. O??rodek Misericordia Caritas w Bia??ej Podlaskiej wspó??pracuj?c ze Szkolnymi Ko??ami Caritas w dniu 29 marca przeprowadzi zbiórk? ??ywno??ci na terenie ca??ego miasta. Cz???? zebranych produktów zostanie do???czone do naszej parafialnej akcji Rodzina-Rodzinie, któr? my przeprowadzimy w przysz??? niedziel? przed i po ka??dej Mszy ??w.

6. Szko??a Podstawowa nr 9 prowadzi zapisy dzieci urodzonych w roku 2009, 2008, 2007 zamieszka??ych w obwodzie szko??y do dnia 31.03.2014 r.

7. Po rekolekcjach chcemy przyst?pi? do odnowienia wn?trza naszej ??wi?tyni. Czekaj? nas ??wi?ta, kanonizacja b??. J.P.II, pierwsza komunia ??w. B?dzie nam przyjemniej przebywa? i modli? si?.

8. W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Alina Cybulska, Waldemar Szostakiewicz,  Stanis??awa Abramowicz, Wieczny odpoczynek racz im da? Panie....
Dodano: 22 Marzec 2014