Dzie??o Duchowej Adopcji Dziecka PoczÄ?tego

25 marca 2014 r. jak co roku Diakonia ??ycia z Domowego Ko??cio??a przy Parafii b??. Honorata Ko??mi??skiego wraz z rodzinami z Domowego Ko??cio??a jak i z licznÄ? grupÄ? wiernych uroczy??cie podejmuje dzie??o Duchowej Adopcji Dziecka PoczÄ?tego podczas uroczystej Mszy ??wiÄ?tej. W s??owie wstÄ?pnym ks. S??awomir powiedzia??:  „Dzie?? dzisiejszy jest dniem ??wiÄ?to??ci ??ycia. Pochylamy siÄ? nad tym ??yciem najbardziej bezbronnym. Modlimy siÄ? w intencji dzieci poczÄ?tych, ??eby mog??y siÄ? urodziÄ?, ale jest to tak??e dzie?? modlitwy, ??eby ka??de ??ycie nie tylko mog??o przyj??Ä? na ??wiat, ale by by??o otoczone troskÄ? i mi??o??ciÄ?,  i o tÄ? mi??o??Ä? dla ka??dego ??ycia od poczÄ?cia do naturalnej ??mierci bÄ?dziemy prosiÄ?... MszÄ? ??wiÄ?tÄ? zamówi??a Diakonia ??ycia w intencji o to, by ka??de ??ycie by??o ??wiÄ?te, otoczone mi??o??ciÄ?, którÄ? musimy rozwinÄ?Ä? i wydaÄ? owoce”.

Dodano: 26 Marzec 2014
Parafia Honorata - Dzie??o Duchowej Adopcji Dziecka PoczÄ?tego