Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

25 marca 2014 r. jak co roku Diakonia Życia z Domowego Kościoła przy Parafii bł. Honorata Koźmińskiego wraz z rodzinami z Domowego Kościoła jak i z liczną grupą wiernych uroczyście podejmuje dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego podczas uroczystej Mszy Świętej. W słowie wstępnym ks. Sławomir powiedział:  „Dzień dzisiejszy jest dniem Świętości Życia. Pochylamy się nad tym życiem najbardziej bezbronnym. Modlimy się w intencji dzieci poczętych, żeby mogły się urodzić, ale jest to także dzień modlitwy, żeby każde życie nie tylko mogło przyjść na świat, ale by było otoczone troską i miłością,  i o tą miłość dla każdego życia od poczęcia do naturalnej śmierci będziemy prosić... Mszę Świętą zamówiła Diakonia Życia w intencji o to, by każde życie było święte, otoczone miłością, którą musimy rozwinąć i wydać owoce”.

Dodano: 26 Marzec 2014
Parafia Honorata - Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego