Odwiedzin: 402039

Og??oszenia - V Niedziela Wielkiego Postu - 06.04.2014 r.

Z racji pierwszej niedzieli miesi?ca adoracja Naj??wi?tszego Sakramentu b?dzie dzisiaj po???czona z Gorzkimi ??alami po Mszy ??w. po godz. 10.00.

Dzisiaj Warsztat Terapii Zaj?ciowej przy O??rodku Misericordia Caritas w Bia??ej Podl. b?dzie przy naszym ko??ciele od 8.00 do 14.00 rozprowadza?? stroiki i ozdoby wielkanocne. Zebrane fundusze przeznacz? na wyjazd wakacyjny niepe??nosprawnych uczestników warsztatu.

B?d? te?? wystawione baranki wielkanocne z czekolady, które mo??emy w??o??y? do koszyczka ze ??wi?conk? i na stó?? ??wi?teczny

Dzi?kujemy wszystkim, którzy w???czyli si? do akcji „Rodzina-Rodzinie”: Domowemu Ko??cio??owi za jej przeprowadzenie i wszystkim darczy??com.

Dzisiaj na Mszy ??w. o godz. 13.00 b?d? pob??ogos??awione ksi???eczki dzieciom klas II i po Mszy ??w. wr?czone.

W ??rod? o 17.20 zapraszamy na ró??aniec w intencji dzi?kczynnej za zbli??aj?c? si? kanonizacj? b??. Jana Paw??a II

Z powodu malowania wn?trza ??wi?tyni w pi?tek nie b?dzie Drogi Krzy??owej o godz. 9.00. B?d? dwie: o 16.00 dla dzieci i po Mszy ??w. po 18.00 dla wszystkich. Pójdziemy za krzy??em ulicami naszej parafii.

W sobot? od godz. 8.00 pojedziemy do chorych, prosimy zg??asza? w zakrystii. B?d? te?? potrzebne cztery samochody.

W sobot? 12 kwietnia w Siedlcach organizowane jest czuwanie m??odzie??y. W czasie tego spotkania ka??da parafia otrzyma „ Kanonizacyjn? Iskr? Mi??osierdzia”.

Za tydzie?? Niedziela Palmowa, czyli M?ki Pa??skiej, b??ogos??awie??stwo palm na ka??dej Mszy ??w. Procesja z palmami o godz. 13.00. Zapraszamy dzieci z palmami.    O godz.  19.00 wyruszy z naszej ??wi?tyni Droga Krzy??owa dla mieszka??ców miasta  i okolic, przejdziemy do ko??cio??a Narodzenia Naj??wi?tszej Maryi Panny.  Na parafialn? i miejska Drog? Krzy??ow? we??my ze sob? ??wiece.

Przypominamy og??oszenie z ubieg??ej niedzieli dotycz?ce zg??oszenia przyj?cia m??odzie??y w lipcu 2016 r. jad?cej do Krakowa na ??wiatowe Dni M??odzie??y.

Zespó?? Szkó?? Specjalnych w Bia??ej Podlaskiej organizuje DZIE?? OTWARTY SZKO?Y - 9 kwietnia 2014 r.(zob. gablota).

W Echu Katolickim : Jaka powinna by? refleksja nad duchowym spadkiem J.P.II – Relacja z rekonstrukcji m?cze??stwa unitów Podlaskich – Rozwa??ania Wielkopostne – Co rodzina przegrywa dzi?? z konkubinatem – Jak faktycznie wygl?da pomoc rodzicem dzieci niepe??nosprawnych.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Tadeusz Suchocki i Kazimierz Michalczuk, Wieczny odpoczynek racz im da? Panie...

Dodano: 07 Kwiecień 2014