Og??oszenia - IV Niedziela Wielkanocna - 11.05.2014 r.

Dzisiaj 152 dzieci przystÄ?pi(przystÄ?pi??o) po raz pierwszy do Komunii ??wiÄ?tej. Niech to pe??ne uczestnictwo w ??yciu Ko??cio??a o??ywi wiarÄ? dzieci i ich rodzin. Zapraszamy dzieci wraz z rodzinami na obchody bia??ego tygodnia, codziennie na godz. 18.00.

Dzisiaj o godz. 19.00 bÄ?dzie wyg??oszona w naszej ??wiÄ?tyni druga katecheza dla rodziców i chrzestnych.

W poniedzia??ek 12 maja o godz. 16.30 w Bia??ej Podl. przy ul. Krótkiej 1-3 w biurze Pos??a Adama Abramowicza odbÄ?dzie siÄ? spotkanie du??ych rodzin (z trójkÄ? i wiÄ?cej dzieci) z PaniÄ? Bo??enÄ? Pietras.

We wtorek, 13 maja wspominamy MatkÄ? Bo??Ä? FatimskÄ?. Na wspólne nabo??e??stwo zgromadzimy siÄ? w par. Chrystusa Mi??osiernego o godz. 19.00 i przejdziemy w procesji do par. WniebowziÄ?cia N. M. Panny na Woli.

W przysz??Ä? niedzielÄ? dzieci klas III na Mszy ??w. o godz. 8.30 obejdÄ? RocznicÄ? I Komunii ??w. Spotkanie z dzieÄ?mi w czwartek po nabo??e??stwie majowym. Spowied?? dzieci codziennie podczas Mszy ??w. wieczorowej.

W przysz??Ä? niedzielÄ? po??wiÄ?cenie pól  w Rakowiskach i Terebeli o 14.00.

Za dwa tygodnie w Ciciborze Du??ym i Ciciborze Ma??ym te?? o 14.00.

Wspólnota Neokatechumenalna prowadzi wielkÄ? misjÄ? na placach. W Bia??ej Podlaskiej zaczÄ???a w ubieg??Ä? niedzielÄ? i trwaÄ? bÄ?dzie jeszcze przez kolejne cztery o godz. 16.00 na Placu Wolno??ci.

W czwartki uczestnicy Neokatechumenatu bÄ?dÄ? g??osiÄ? EwangeliÄ? Jezusa Chrystusa po domach naszej parafii. Kto chce pos??uchaÄ? niech nie obawia siÄ? ich przyjÄ?Ä?.

W dniu 7 czerwca br. bÄ?dziemy prze??ywali II OgólnopolskÄ? PielgrzymkÄ? ??ywego Ró??a??ca na JasnÄ? GorÄ?. Zwracamy siÄ? do wszystkich Zelatorów,  Zelatorek i cz??onków Kó?? ??ywego Ró??a??ca z zachÄ?tÄ?, do wziÄ?cia udzia??u we wspólnym pielgrzymowaniu. Do przysz??ej niedzieli w??Ä?cznie zapisujemy w zakrystii chÄ?tnych na wyjazd do CzÄ?stochowy.

W zakrystii jest do nabycia ksiÄ???ka p. Wojciecha Sumli??skiego pt. „Z mocy nadziei”.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Korniluk Helena, Pasternak Bo??ena, Besaraba Mariusz, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 10 Maj 2014