Odwiedzin: 402017

Og??oszenia - VI Niedziela Wielkanocna - 25.05.2014 r.

Dzisiaj o godz. 14.00 Po??wiÄ?cenie Pól w Ciciborze Du??ym i Ciciborze Ma??ym.

Dzisiaj na MszÄ? ??w. na godz. 16.00 i na spotkanie zapraszamy m??odzie?? z kl. II gimnazjum naszej parafii uczÄ?cych siÄ? w ró??nych szko??ach gimnazjalnych, którzy nastÄ?pnym roku zamierzajÄ? przystÄ?piÄ? do Sakramenty Bierzmowania. Prosimy, aby m??odzie?? przysz??a obowiÄ?zkowo z Rodzicami. Zapraszamy te?? starszÄ? m??odzie??, która pragnie przyjÄ?Ä? ten sakrament.

Jutro, 26 maja, bÄ?dziemy obchodzili Dzie?? Matki. Z tej okazji nie tylko sk??adajmy ??yczenia naszym mamom, ale polecajmy je Bogu w modlitwie. PamiÄ?tajmy te?? o zmar??ych naszych matkach modlÄ?c siÄ? o wieczny pokój dla nich.

Podczas nabo??e??stwa majowego w poniedzia??ek odmówimy modlitwy w intencji obrony ??ycia.

Od piÄ?tku rozpoczniemy nowennÄ? przed Zes??aniem Ducha ??wiÄ?tego.

W sobotÄ?, 31 maja, przypada ??wiÄ?to Nawiedzenia Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny.

Z racji przypadajÄ?cego w niedzielÄ? Dnia Dziecka ju?? w sobotÄ? zaprosimy na godz. 10.00 dzieci z rodzicami na MszÄ? ??w. po której bÄ?dzie b??ogos??awie??stwo dzieci, a pó??niej festyn dzieciÄ?cy.

W przysz??Ä? niedzielÄ? uroczysto??Ä? WniebowstÄ?pienia Pa??skiego, z racji I niedzieli miesiÄ?ca o 9.30 ró??aniec, a po Mszy ??w. o godz. 10.00 adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.

Za tydzie?? siódme obchody ??wiÄ?ta DziÄ?kczynienia pod has??em: „DziÄ?kujemy za ??wiÄ?tego Jana Paw??a II”. Po Mszach ??w. bÄ?dÄ? zbierane ofiary do puszek na powstajÄ?ce w Warszawie Centrum Opatrzno??ci Bo??ej.

Ko??ció?? w Polsce rozpoczÄ??? wielkie duchowe przygotowanie do ??wiatowych Dni M??odzie??y, które bÄ?dÄ? odbywaÄ? siÄ? w r. 2016. Ju?? 14 czerwca tego roku przybÄ?dÄ? do naszej diecezji s??ynne znaki ??DM krzy?? i ikona Matki Bo??ej – podarowane m??odym przez ??w. Jana Paw??a II. OdwiedzÄ? wiele miast naszej diecezji, przybÄ?dÄ? te?? do Bia??ej Podlaskiej. Dzi?? wychodzÄ?c z ko??cio??a mo??emy otrzymaÄ? folder zapraszajÄ?cy do wziÄ?cia udzia??u w tym niezwyk??ym wydarzeniu.

Od miesiÄ?ca trwajÄ? prace przygotowujÄ?ce teren pod budowÄ? domu katechetycznego. Musieli??my przenie??Ä? przewody prÄ?dowe, telefoniczne, sanitarno-wodne i gazowe. Od piÄ?tku rozpoczÄ???y siÄ? wykopy pod ??awy i fundamenty. Pomodlili??my siÄ? na placu budowy o szczÄ???liwy jej przebieg. Was te?? prosimy o modlitwÄ? w tej intencji. Jak nie przeszkodzÄ? deszcze to za dwa tygodnie powinny wyj??Ä? z ziemi.

W Echu Katolickim przeczytamy:  Marsz dla ??ycia i Rodziny – O ??asce Bo??ej, która potrafi ca??kowicie odmieniÄ? ??ycie – Formacja dla Zelatorów i Cz??onków ??ywego Ró??a??ca, O kobietach, które da??y przyk??ad odwagi, mi??o??ci i nadziei.

W minionym tygodniu odesz??a do wieczno??ci: + Krystyna Cybula, Wieczny odpoczynek racz jej daÄ? Panie...

Dodano: 25 Maj 2014