Og??oszenia - Uroczysto??Ä? Tr??jcy ??wiÄ?tej - 15.06.2014 r.

W czwartek, 19 czerwca, uroczysto??Ä? Naj??wiÄ?tszego Cia??a i Krwi Chrystusa – Bo??e Cia??o. PorzÄ?dek Mszy ??w. 7.00, 8.30, 10.00, 18.00. Po Mszy ??w. o godz. 10.00 wyruszymy z Naj??wiÄ?tszym Sakramentem w procesji do czterech o??tarzy. Prosimy o przygotowanie o??tarzy jak co roku i liczne przybycie dzieci w bieli do sypania kwiatków, niesienia poduszeczek i szarf. Dzieci klas II i  III niech przyjdÄ? w strojach komunijnych. Prosimy te?? przynosiÄ? do ??rody w??Ä?cznie kwiatki na procesje. Dziewczynki, które pierwszy raz bÄ?dÄ? sypaÄ? kwiatki niech w ??rodÄ? po nabo??e??stwie przyjdÄ? z koszyczkami na próbÄ?.

Udzia?? w procesji jest publicznym wyznaniem wiary, ??e Jezus jest w??ród nas. Udekorujmy na ten dzie?? okna naszych domów, aby daÄ? w ten sposób ??wiadectwo, ??e „otwieramy Chrystusowie drzwi naszych domów”.

Niech wyrazem naszej wiary bÄ?dzie równie?? liczny udzia?? w nabo??e??stwach czerwcowych, podczas których w szczególny sposób oddajemy cze??Ä? Naj??wiÄ?tszemu Sercu Pana Jezusa. SÄ? one odprawiane w naszym ko??ciele w dni powszednie po Mszy ??w. wieczorowej, a w niedziele o 17.30.

W tym tygodniu patronujÄ? nam: 17 czerwca ??w. Brat Albert, 21 czerwca ??w. Alojzy Gonzaga

W przysz??Ä? niedzielÄ? bÄ?dÄ? zbierane do puszek ofiary na K.U.L.

W Echu Katolickim przeczytamy: Nasza diecezja ma 9 nowych kap??anów – Kontrowersje wywo??ane deklaracjÄ? wiary podpisanÄ? przez ponad 3 tysiÄ?ce polskich lekarzy i studentów medycyny – O pu??apkach bezstresowego wychowania dzieci – PoruszajÄ?ca rozmowa z mama niepe??nosprawnego dziecka – Jak osoby niepe??nosprawne z Bia??ej Podl. prze??amujÄ? schematy.

W minionym tygodniu odesz??a do wieczno??ci: + Jadwiga ?šurpa??ska, wieczny odpoczynek racz jej daÄ? Panie...

Dodano: 16 Czerwiec 2014