Odwiedzin: 402022

Og??oszenia - XII Niedziela Zwyk??a - 22.06.2014 r.

Dzisiaj po Mszach ??w. zbiórka do puszek na K.U.L.

W poniedzia??ek bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? za ojców z racji ich ??wiÄ?ta.

We wtorek uroczysto??Ä? Narodzenia ??w. Jana Chrzciciela.

W ??rodÄ? 25 dzie?? miesiÄ?ca, w czasie nabo??e??stwa czerwcowego odmówimy 10 ró??a??ca i modlitwy w intencji obrony ??ycia.

W czwartek przybÄ?dÄ? do naszej parafii Znaki ??wiatowych Dni M??odzie??y: Krzy?? i obraz Matki Bo??ej.

PorzÄ?dek uroczysto??ci:

17.00 – Modlitewne oczekiwanie

17.30 – Powitanie Znaków

18.00 – Msza ??w. koncelebrowana pod przewodnictwem

Ks. Biskupa Kazimierza Gurdy(procesja i b??. wianków)

20.00 – Koncert uwielbienia  - Zespó?? Porozumienie

23.00 – Prywatna adoracja do pó??nocy

KsiÄ?dz biskup zaprasza wszystkich zarówno m??odych jak i starszych, ca??e rodziny, szczególnie m??ode ma????e??stwa, osoby cierpiÄ?ce i prze??ywajÄ?ce ró??ne rozterki.

W piÄ?tek po Mszy ??w. o 6.20 Znaki odjadÄ? do par. Chrystusa Mi??osiernego. W piÄ?tek z racji uroczysto??ci Naj??wiÄ?tszego Serca Pana Jezusa mo??na spo??ywaÄ? potrawy miÄ?sne.

W piÄ?tek o godz. 8.00 Msza ??w. ko??czÄ?ca rok szkolny zapraszamy uczniów ze Szko??y Podstawowej, Gimnazjum i Z.S Z.

Po Mszy ??w. wieczorowej spotkanie z RadÄ? ParafialnÄ?.

W Ciciborze Msza ??w. na zako??czenie roku o godz. 9.00.

W sobotÄ? wspomnienie Niepokalanego Serca Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny.

W przysz??Ä? niedzielÄ? uroczysto??Ä? ??w. Aposto??ów Piotra i Paw??a. W Sanktuarium MÄ?czenników Podlaskich w Pratulinie Diecezjalny Dzie?? ??wiadectwa Wiary. PoczÄ?tek uroczysto??ci o godz. 10.00.

W gablocie znajdziemy og??oszenie o pielgrzymkach organizowanych w diec.siedleckiej.

W Echu Katolickim przeczytamy: O znaczeniu ??wiÄ?ta „Bo??e Cia??o” – Trwa peregrynacja Znaków ??wiatowych Dni M??odzie??y – Dlaczego ojcowie sÄ? tak bardzo potrzebni rodzinom.

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + Pawe?? Roma??czuk, Wieczny odpoczynek racz nu daÄ? Panie...

Dodano: 22 Czerwiec 2014