Odwiedzin: 401988

Og??oszenia - XIII Niedziela Zwyk??a - 29.06.2014 r.

Dla wielu naszych parafian, zw??aszcza dzieci i m??odzie??y rozpoczÄ??? siÄ? czas zas??u??onego odpoczynku. Starajmy siÄ? mÄ?drze zaplanowaÄ? i wykorzystaÄ? ten czas, niech nie bÄ?dzie on pozbawiony obecno??ci Boga. PamiÄ?tajmy o w??a??ciwym ubiorze idÄ?c do ko??cio??a, czy do kancelarii parafialnej.

W ??rodÄ? wspomnienie N. M. P. Kode??skiej – Diecezjalny Dzie?? Chorego. Organizujemy wyjazd do Kodnia autokarem. Zapisy dzisiaj w zakrystii.

W pierwszy czwartek miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej modlitwy w intencji kap??anów i powo??ania do s??u??by w ko??ciele.

W pierwszy piÄ?tek w czasie wakacji nie ma Mszy ??w. o godz. 16.00, spowied?? pó?? godz. przed 18.00.

W pierwszÄ? sobotÄ? modlimy siÄ? do Niepokalanego Serca Maryi, po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do 21.00.

W przysz??Ä? niedzielÄ? po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna, a wieczorem o godz. 19.00 rozpoczynajÄ? siÄ? katechezy dla rodziców i chrzestnych. Przypominamy te?? o letnim porzÄ?dku sprawowania Mszy ??w. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00, 20.00.

Podajemy do wiadomo??ci parafianom, ze KsiÄ?dz Biskup z dniem 1 lipca przenosi ks. Marcina Dudzi??skiego do parafii M.B. CzÄ?stochowskiej w Garwolinie a ks. Tomasz Duda jedzie duszpasterzowaÄ? do Hiszpanii. DziÄ?kujemy obu kap??anom za pracÄ? w naszej parafii i ??yczymy owocnej pos??ugi na nowych placówkach.

W naszym szpitalu mo??na przeprowadziÄ? badanie ko??ci w celu potwierdzenia lub wykluczenia osteoporozy.(zob.gablota).

W dniach 15 – 26 lipca wyrusza pielgrzymka Suwa??ki -  Wilno.(zob.gablota)

W piÄ?tek odby??o siÄ? spotkanie Rady Parafialnej po??wiÄ?cone w g??ównej mierze sprawie budowy domu katechetycznego. InformujÄ?, ??e jest to dom, w którym bÄ?dzie piÄ?Ä? sal katechetycznych i dwa mieszkania: jedno tzw. emerytka, drugie dla rekolekcjonistów, diakona na praktyce, przeje??d??ajÄ?cych ksiÄ???y, czy fachowców wykonujÄ?cych jakie?? prace przy ko??ciele. KrÄ???Ä? ró??ne plotki na ten temat dlatego je demontuje. Trzeba te?? wiedzieÄ?, ??e w naszej parafii jest du??o ró??nych grup, a do tego sÄ? potrzebne sale. Niech nikt nie opowiada, ??e obecne sale spe??niajÄ? te wymogi.

Obecnie zako??czyli??my stan zerowy budynku. Wszystkie wydatki: projekt budynku, przy??Ä?cza kanalizacji sanitarnej i burzowej, przek??adka sieci gazowej i energetycznej, wywóz ziemi i nawiezienie piachu, beton na ??awy i bloczki betonowe na fundamenty, drut zbrojeniowy i robocizna, wynios??o  -  206 tys. z??.

Wczoraj zaczÄ?li??my stawiaÄ? pierwszÄ? ??cianÄ? i my??lÄ?, ??e jÄ? doko??czymy, ale je??eli zabraknie na dach, poproszÄ? o pomoc, budynek na zimÄ? powinno siÄ? przykryÄ?.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Semeniuk Andrzej i Wawryniuk Franciszek, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 01 Lipiec 2014