Ognisko KSM

Rok formacyjny zbliża się już ku końcowi, wakacje coraz bliżej, więc każda okazja jest dobra, aby pobyć jeszcze razem przed wakacyjną przerwą. Tym razem w sobotę 21.06.2014r. zaprosił nas do siebie jeden KSMowiczów należący do naszego oddziału. Dlatego też licznie zebraliśmy się pod kościołem i udaliśmy się na wskazane nam miejsce. Tam czekał na nas stół zastawiony pysznościami i ognisko. Ale jako że jesteśmy bardzo ruchliwą młodzieżą od razu udaliśmy się na boiska do siatkówki, tam podzieliliśmy się na drużyny i rozegraliśmy mały mecz podczas, gdy nieliczna część naszej ekipy pozostała przy ognisku z gitarą w dłoniach i śpiewem na ustach. Następnie, aby nabrać sił na kolejną część wieczoru udaliśmy się na gorącą kiełbaskę, po czym obejrzeliśmy prezentację wykonaną przez naszych KSMowiczów, w której mogliśmy cofnąć się wstecz i jeszcze raz przeżyć ostatni rok naszej pracy z ks. Tomaszem. Nie brakowało zarówna radości jaki i łez. Ale tuż po jej zakończeniu ponownie wróciliśmy na boisko, aby jeszcze trochę się poruszać, bo już o godzinie 21 zebraliśmy się wspólnie przy ognisku, aby podziękować Matce Bożej za mile spędzone popołudnie i rok wspaniałej pracy w oddziale. Odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski i pieśń wieczorną, następnie tradycyjne wspólne zdjęcie i nadszedł czas powrotu do domu.

Dziękujemy Państwu Sucharzewskim za zaproszenie, mile spędzony czas i wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy tego dnia z ich rąk. A każdemu KSMowiczowi oraz ks. Tomaszowic dziękujemy za każdą spędzoną razem chwilę w ciągu ostatniego roku, za każdy uśmiech i łzę, za wszystko co sprawiało, że każdy poczuł się kochany i potrzebny.

Za to wszystko co się wydarzyło BOGU NIECH BĘDĄ DZIEKI!!

Dodano: 01 Lipiec 2014