Og??oszenia - XV Niedziela Zwyk??a - 13.07.2014 r.

Liturgia dzisiejszej niedzieli, wskazuje nam na dzia??anie S??owa Bo??ego w naszym ??yciu. Zechciejmy zwróciÄ? uwagÄ? na to, czy przypadkiem nie jest z nami tak, ??e wprawdzie s??uchamy S??owa Bo??ego, ale ono do nas nie dociera. Wykorzystajmy ten letni czas równie?? na to, by uwa??niej przyjrzeÄ? siÄ? naszej codzienno??ci, a co za tym idzie, zastanowiÄ? siÄ?, czy dostrzegamy Bo??e dzia??anie w naszym ??yciu.

Dzisiaj o godz. 19.00 kolejna katecheza dla rodziców i chrzestnych, a po Mszy ??w.  o godz. 20.00 nabo??e??stwo fatimskie – zapraszamy.

W ??rodÄ?, 16 lipca wspominamy N.M.P. z Góry Karmel i historiÄ? szkaplerza, który cieszy siÄ? szczególnym przywilejem. Matka Bo??a ofiarowujÄ?c go zwiÄ?za??a z nim obietnicÄ?, ??e ka??dego kto bÄ?dzie go pobo??nie nosi??, wybawi z czy??Ä?ca w pierwszÄ? sobotÄ? po jego ??mierci.

Ks. Marcin Olek Dyrektor Bursy ??w. Stanis??awa Kostki w Siedlcach prosi o przekazanie informacji o mo??liwo??ci zamieszkania ch??opców podejmujÄ?cych naukÄ? lub studia w Siedlcach.(zob. gablota)

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + Wies??aw Choda, wieczny odpoczynek racz mu daÄ? Panie...

Dodano: 14 Lipiec 2014