Odwiedzin: 401959

Og??oszenia - XVI Niedziela Zwyk??a - 20.07.2014 r.

Dzisiaj o godz. 19.00 odbÄ?dzie siÄ? trzecia katecheza dla rodziców i chrzestnych.

W ??rodÄ? ks. Pawe?? organizuje pielgrzymkÄ? rowerowÄ? do Kodnia, zg??oszenia do niego osobi??cie.

W piÄ?tek z racji 25 dnia miesiÄ?ca o 17.30 bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? w intencji obrony ??ycia.

W piÄ?tek, 25 lipca, obchodzimy ??wiÄ?to ??w. Jakuba Aposto??a i wspomnienie ??w. Krzysztofa patrona kierowców i podró??ujÄ?cych. Po Mszy ??w. wieczorowej pob??ogos??awimy pojazdy. Zebrane ofiary bÄ?dÄ? przeznaczone na ??rodki transportu dla polskich misjonarzy. W ubieg??ym roku zakupiono misjonarzom: 41 samochodów, 2 ambulanse, 9 motocykli, 20 rowerów, 1 traktor, 1 skuter ??nie??ny.

W sobotÄ?, 26 lipca, w liturgii wspominamy ??wiÄ?tych Joachima i AnnÄ?, rodziców Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny. Tego dnia pamiÄ?tajmy o naszych dziadkach i babciach, którzy te?? mieli swój udzia?? we wprowadzeniu nas w ??ycie wiary.

W przysz??Ä? niedzielÄ? przyjadÄ? do nas Ojcowie Oblaci z Kodnia, wyg??oszÄ? S??owo Bo??e i rozprowadzÄ? Kalendarze Misyjne na rok 2015. NabywajÄ?c kalendarz wesprzemy dzia??alno??Ä? misyjnÄ? Zakonnej Rodziny Oblatów.

Zbli??a siÄ? czas kolejnej XXXIV Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na JasnÄ? GórÄ?. Przewodnikiem naszej grupy 10A bÄ?dzie w tym roku ks. Kamil Mazurkiewicz wikariusz par. ??w. Trójcy w Janowie Podlaskim (dekanat janowski od lat idzie w naszej grupie). Zapisy do grupy 10A w dniach 29, 30, 31 lipca w godz. 17.00 – 19.00 w salce pod plebaniÄ? par. b??. Honorata w Bia??ej Podlaskiej. Zdawanie baga??y – 31 lipca w godz. 16.00 – 19.00 na parkingu przy ko??ciele naszej parafii.

Spotkanie pielgrzymkowe osób zainteresowanych pielgrzymowaniem oraz pielgrzymów duchowych bÄ?dzie 25 lipca o godz. 19.00 w salce pod plebaniÄ?. Karty duchowego pielgrzymowania mo??emy pobieraÄ? w zakrystii. PielgrzymkÄ? rozpoczniemy EucharystiÄ? -  1 sierpnia o godz. 6.00 w par. Chrystusa Mi??osiernego.

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci ??.p. + Euzebiusz Knyszy??ski, wieczny odpoczynek racz mu daÄ? Panie...

Dodano: 19 Lipiec 2014