Odwiedzin: 402067

Og??oszenia - XVII Niedziela Zwyk??a - 27.07.2014 r.

Dzisiaj o godz. 19.00 ostatnia z czterech katechez dla rodziców i chrzestnych.

Pierwszego sierpnia, bÄ?dziemy obchodziÄ? kolejnÄ? rocznicÄ? wybuchu Powstania Warszawskiego w 1944 r.

W piÄ?tek z par. Chrystusa Mi??osiernego po Mszy ??w. sprawowanej o godz. 6.00 wyruszy Piesza Pielgrzymka Podlaska na JasnÄ? GórÄ?.

Zapisy do grupy 10A w dniach 29, 30, 31 lipca w godz. 17.00 – 19.00 u nas w salce pod plebaniÄ?.

Zdawanie baga??y 31 lipca w godz. 16.00 – 19.00 na parkingu przy ko??ciele.

Karty duchowego pielgrzymowania prosimy dzisiaj odbieraÄ? w zakrystii.

Od piÄ?tku bezpo??rednio po Mszy ??w. o godz. 20.00 bÄ?dziemy odprawiali apel pielgrzymkowy. Zapraszamy.

W pierwszy piÄ?tek miesiÄ?ca spowied?? od godz. 19.30, Msza ??w. o 20.00 i apel.

W pierwszÄ? sobotÄ? nabo??e??stwo do Niepokalanego Serca N.M.P. rano po pierwszej Mszy ??w. a wieczorem razem z apelem pielgrzymkowym.

Za tydzie?? niedziela adoracji Naj??wiÄ?tszego Sakramentu, po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna.

DziÄ?kujemy kwiaciarni Anna za przybranie naszej ??wiÄ?tyni.

W gablocie znajdziemy dwie informacje: Diecezjalne Studium Muzyki Ko??cielnej w Siedlcach zaprasza i otrzymanie bezzwrotnego wsparcia na za??o??enie dzia??alno??ci gospodarczej. Projekt 50 plus.

W dniach od od 11 do 17 sierpnia ks. Pawe?? organizuje wyjazd w góry. WiÄ?cej informacji na stronie i na tablicy og??osze??.

W minionym tygodniu odszed?? do Pana: + Julian Konieczny, wieczny odpoczynek racz mu daÄ? Panie...

Dodano: 31 Lipiec 2014