Odwiedzin: 402089

Og??oszenia - XIX Niedziela Zwyk??a - 10.08.2014

Do ??rody w??Ä?cznie gromadzimy siÄ? na Mszy ??w. wieczorowej o 20.00 i ostatni apel pielgrzymkowy po??Ä?czymy z nabo??e??stwem fatimskim.

W piÄ?tek, 15 sierpnia, bÄ?dziemy obchodziÄ? uroczysto??Ä? WniebowziÄ?cia Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny. My??li i serca Polaków podÄ???ajÄ? razem z pielgrzymami na JasnÄ? GórÄ?, gdzie od wieków zanosimy do Matki Bo??ej, Królowej Polski wszystkie nasze sprawy. DziÄ?kujÄ?c Jej za tyle dowodów wielowiekowej opieki nad naszÄ? OjczyznÄ?, ??Ä?cznie z „Cudem nad Wis??Ä?” z 1920 r. BÄ?dziemy te?? modliÄ? siÄ? w intencji Wojska Polskiego w dniu ich ??wiÄ?ta. Z racji uroczysto??ci WniebowziÄ?cia w piÄ?tek mo??na spo??ywaÄ? pokarmy miÄ?sne.

PorzÄ?dek Mszy ??w. niedzielny(wakacyjny), po ka??dej Mszy ??w. b??ogos??awie??stwo zió?? i wianków.

15 sierpnia uroczysto??ci odpustowe w Kodniu i Le??nej, a w Bia??ej Podlaskiej w par. WniebowziÄ?cia Suma odpustowa o 12.30.

W przysz??Ä? niedzielÄ? po Mszach ??w. bÄ?dzie zbiera?? ofiary o. Marcin Dragan pracujÄ?cy w Rosji, w Bracku. Wyg??osi te?? nam S??owo Bo??e.

W gablocie znajdziemy og??oszenie o pielgrzymce dziÄ?kczynnej za kanonizacjÄ? ??w. Jana Paw??a II,  w dniach 10 – 19 pa??dziernika.

W Echu Katolickim przeczytamy: Relacje z 34 Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na JasnÄ? GórÄ? – Czy kryzys ma????e??stwa musi oznaczaÄ? jego koniec – NadstawiÄ? drugi policzek czy oddaÄ? – Sytuacja polskich rolników w obliczu sankcji wobec Rosji – Bóg, który wyciÄ?ga z bagna(poruszajÄ?ce ??wiadectwo znanego dziennikarza).

W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Anna Hryniewicz, Andrzej Sty??, Kazimierz Opa??ka, Stefan Jakimiuk, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 10 Sierpień 2014