Og??oszenia - XXI Niedziela Zwyk??a - 24.08.2014

Jutro po Mszy ??w. wieczorowej wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i modlitwy w intencji obrony ??ycia.

We wtorek, 26 sierpnia, uroczysto??Ä? Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny CzÄ?stochowskiej. PamiÄ?tajmy, aby w tym dniu szczególnie dziÄ?kowaÄ? Bogu za dar najlepszej z Matek. Jest to ??wiÄ?to patronalne Pomocników Maryi, Matki Ko??cio??a. Msze ??w. w naszym ko??ciele: 6.20, 7.00, 8.30, 18.00.

Kaplica w Ciciborze jest pod wezwaniem Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny CzÄ?stochowskiej, dlatego MszÄ? ??w. odpustowÄ? odprawimy tam o godz. 19.00.

26 sierpie?? jest Dniem Modlitwy za Prze??ladowany Ko??ció?? na Bliskim Wschodzie.

W piÄ?tek, 29 sierpnia spotkanie pielgrzymkowe grupy 10A, rozpocznie siÄ? MszÄ? ??w. o godz. 18.00 odprawionÄ? w intencji pielgrzymów i adoracjÄ?, dalsza czÄ???Ä? w sali katechetycznej.

W przysz??Ä? niedzielÄ? o godz. 8.00 wyruszy z naszej parafii Piesza Pielgrzymka Rodzin Ró??a??cowych do Le??nej Podlaskiej, zachÄ?camy do licznego w niej udzia??u. Wszyscy pielgrzymi zbierajÄ? siÄ? na placu przed ko??cio??em, by w szyku zorganizowanym, za krzy??em wÄ?drowaÄ? do Pani Le??nia??skiej.

Zwracamy siÄ? z pro??bÄ? do s??u??b muzycznych, porzÄ?dkowych, medycznych, które bra??y udzia?? w pielgrzymce na JasnÄ? GórÄ? o pomoc w sprawnym jej przebiegu.

W gablocie znajdziemy dok??adny program uroczysto??ci w Le??nej.

Og??aszali??my w ubieg??Ä? niedzielÄ? o akcji zwiÄ?zanej z poczÄ?tkiem roku: „Podaruj dziecku zeszyt”. Do pojemnika w kaplicy Matki Bo??ej mo??emy sk??adaÄ? przybory szkolne, które zostanÄ? przekazane dzieciom z ubogich rodzin.

W Echu Katolickim przeczytamy: Czym jest syndrom Piotrusia Pana – Jasna Góra, nasz dom rodzinny – Czym jest Diecezjalne Studium Muzyki Sakralnej – Jakie mogÄ? byÄ?  skutki wczesnej seksualizacji dzieci.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: +Daniluk Aniela, RÄ?bel W??adys??awa, Marciniuk Stanis??aw, Brygo??a Edward, wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 26 Sierpień 2014