Odwiedzin: 402064

Og??oszenia - XXII Niedziela Zwyk??a - 31.08.2014 r.

Dzisiaj odprawiamy Msze ??w. jeszcze w porzÄ?dku wakacyjnym.

Wyra??ajÄ?c solidarno??Ä? z prze??ladowanymi w Iraku ks. bp Ordynariusz prosi o przeprowadzenie w dniu dzisiejszym zbiórki pieniÄ???nej do puszek.

Jutro rozpoczÄ?cie  roku szkolnego. Msza ??w. dla dzieci i m??odzie??y, oraz ich wychowawców i nauczycieli bÄ?dzie celebrowana o godz. 8.00. Przyjd??my jak najliczniej, aby otrzymaÄ? b??ogos??awie??stwo na nowy rok szkolny, zapraszamy te?? rodziców.

W Ciciborze rozpoczÄ?cie roku szkolnego MszÄ? ??w. o godz. 9.00.

PrzypadajÄ?cy jutro 1 dzie?? wrze??nia to tak??e bolesna rocznica wybuchu II wojny ??wiatowej. PamiÄ?tajmy w modlitwie o tych, którzy zginÄ?li podczas 6-letniej zawieruchy wojennej.

W I czwartek miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej modlitwy w intencji kap??anów i o powo??ania kap??a??skie.

W I piÄ?tek dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.30.

W I sobotÄ? po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do 21.00.

W I niedzielÄ? do??ynki parafialne. Zapraszamy na MszÄ? ??w. na godz. 10.00 jak najliczniej przedstawicieli parafii z naszych wiosek: z Rakowisk, Terebeli, Cicibora Du??ego i Cicibora Ma??ego. Po Mszy ??w. przejdziemy w procesji eucharystycznej.

Za tydzie?? na Mszy ??w. o godz. 13.00(z udzia??em dzieci) pob??ogos??awimy tornistry i przybory szkolne uczniom klas I. Na zako??czenie udzielimy dzieciom specjalnego b??ogos??awie??stwa, po Mszy ??w. o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie rodziców kl. III gimnazjum.

Od  piÄ?tku rozpoczynajÄ? siÄ? w naszej parafii nauki przedma????e??skie o godz. -  19.00.

DziÄ?kujemy za dary, jakie z??o??ono w ramach akcji: „Podaruj dziecku zeszyt”. BÄ?dÄ? one wrÄ?czone dzieciom z rodzin biednych.

Za tydzie?? w par. Narodzenia N. M. Panny w Bia??ej Podlaskiej odpust parafialny, suma odpustowa o godz. 12.00.

W Echu Katolickim przeczytamy: Ka??dego dnia tysiÄ?ce chrze??cijan tracÄ? ??ycie, dlatego, ??e nie chcÄ? wyrzec siÄ? wiary w Jezusa – W Siedlcach powsta??a nowa parafia p.w. ??w. Jana Paw??a II – Psychika ma w odchudzaniu du??e znaczenie. Na stoliku przy gazetach le??Ä? bardzo ciekawe pisma zatytu??owane „??ycie”, zawarte jest w nich wyja??nienie jakÄ? tragediÄ? i nieszczÄ???ciem jest aborcja. SÄ? one bezp??atne prosimy przeczytaÄ? i przekazaÄ? innym.

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + Panasiuk Dariusz, wieczny odpoczynek racz mu daÄ? Panie...

Dodano: 30 Sierpień 2014