Og??oszenia - XXIII Niedziela Zwyk??a - 07.09.2014 r.

Dzisiaj na Mszy ??w. o godz. 10.00 do??ynki parafialne, o godz. 13.00 uczniom kl. I pob??ogos??awimy tornistry i przybory szkolne, po 16.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (trzecie klasy gimnazjum z ca??ej naszej parafii). Ju?? na poczÄ?tku roku informujemy, ??e m??odzie?? przyjmuje Sakrament Bierzmowania w swoich parafiach a nie tam gdzie chodzi do szko??y.

Od dzisiaj Msze ??w. w niedziele sprawujemy tak jak w ciÄ?gu roku.

DziÄ?kujemy za dary z??o??one w ramach akcji „Podaruj dziecku zeszyt”, zosta??y podzielone na paczki i jutro po Mszy ??w. wieczorowej bÄ?dÄ? rozdane. Zapraszamy dzieci z kim?? z doros??ych po odbiór paczki.

Jutro, 8 wrze??nia, ??wiÄ?to Narodzenia Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny, zwane popularnie w Polsce ??wiÄ?tem Matki Bo??ej Siewnej, gdy?? dopiero po tym ??wiÄ?cie obsiewano pola, mieszajÄ?c ziarno przeznaczone do siewu  wy??uskane z k??osów pob??ogos??awionych 15 sierpnia. Jutro dodatkowa Msza ??w. o 8.30.

Z racji imienin ks. Rados??awa bÄ?dziemy siÄ?  modliÄ? w jego intencji jutro na Mszy ??w. wieczorowej.

Jutro w Woli Gu??owskiej do??ynki diecezjalne.(program w gablocie)

W  czwartki Wspólnota Neokatechumenalna bÄ?dzie nawiedzaÄ? nasze domy w celu g??oszenia Ewangelii, gdy zadzwoniÄ? do drzwi i siÄ? przestawiÄ? nie bójcie siÄ? ich wpu??ciÄ?.

W sobotÄ?, 13 wrze??nia, po Mszy ??w. wieczorowej nabo??e??stwo fatimskie.

W przysz??Ä? niedzielÄ?, 14 wrze??nia, przypada ??wiÄ?to Podwy??szenia Krzy??a ??wiÄ?tego.

Za nami pierwszy tydzie?? roku szkolnego czas rozpoczÄ?Ä? spotkania grup parafialnych: Legion Maryi w poniedzia??ek na 16.30, lektorzy i ministranci w sobotÄ? na godz. 9.00, kandydaci na ministrantów w sobotÄ? na 9.45. Domowy Ko??ció?? i Oaza rozpoczynajÄ? w przysz??Ä? niedzielÄ? o 10.00 MszÄ? ??w. w Horbowie(dotyczy to ca??ego rejonu Bia??ej Podlaskiej).Zg??oszenia do ks. Pawla.

Pierwsze spotkanie komunijne 28 wrze??nia po Mszy ??w. o godz. 13.00.

Na stoliku przy gazetach sÄ? wy??o??one ksiÄ???eczki, w których rodzice podjÄ?li dzia??anie w obronie dzieci m??odzie??y przed wspó??czesnymi zagro??eniami moralnymi. ZachÄ?camy do wziÄ?cia tej ksiÄ???eczki, przeczytania jej i w przysz??Ä? niedziele zwrócenia, aby inni mogli skorzystaÄ?.

W Echu Katolickim przeczytamy: 450-lecie przyjÄ?cia uchwa?? Soboru Trydenckiego w Parczewie – Pielgrzymki Ró??a??cowe do M.B. Le??nia??skiej – Siostry mÄ?czennice z Nowogródka – ??yjemy w czasach mÄ?czenników – (Nie)s??odkie ??ycie rolnika.

W minionym tygodniu zmar??: + Andrzej Kad??ubowski, Wieczny odpoczynek racz mu daÄ? Panie...

Dodano: 08 Wrzesień 2014