Og??oszenia - XXV Niedziela Zwyk??a - 21.09.2014 r.

Ksi?dzu ?ukaszowi, prefektowi naszego seminarium ??yczymy wiele satysfakcji z pe??nienia jak??e trudnej pos??ugi jak? jest kszta??towanie m??odych powo??a??, a z??o??one przez nas ofiary niech cho? w ma??ym stopniu ul??? k??opotom.

24 wrze??nia, w ??rod?, przypada IV rocznica ??mierci ks. Bernarda Waszczuka, zapraszamy na Msz? ??w. na godz. 18.00.

25 wrze??nia, w czwartek dzie?? modlitw w obronie ??ycia, po Mszy ??w. wieczorowej wystawienie Naj??wi?tszego Sakramentu.

Spotkanie ministrantów i lektorów w pi?tek o godz. 17.00.

Ojciec Jan,  Przeor z Le??nej Podlaskiej zaprasza, na 26 wrze??nia na godz. 11.30 na Odpust Zjawienia si? Cudownego Obrazu Maryi na gruszy na „Okopach le??nia??skich”. Sum? odpustow? odprawi Ks. Biskup Piotr Sawczuk.

27 wrze??nia, w sobot? VI Bialskie Zako??czenie Sezonu Motocyklowego ??w. „Krzy??”. Zlot rozpocznie si? o godz. 10.00 na Placu Wolno??ci, a o 11.40 b?dzie odprawiona w naszej parafii Msza ??w. w  int. kierowców i ich rodzin.(zob. gablota)

28 wrze??nia o godz. 12.00 na stadionie AWF zostanie rozegrany mecz charytatywny m. in, dla naszego parafianina ?ukasza Obuchowskiego, który kilka lat temu uleg?? wypadkowi i do dzisiaj jest przykuty do ??ó??ka.(wi?cej w gablocie).

27 i 28 wrze??nia w kinie Merkury o godz. 11.15 b?dzie wy??wietlany film „Marry s Land, Ziemia Maryi”.(wi?cej informacji www.MarysLand.pl)

W przysz??? niedziel?, za zgod? Ksi?dza Biskupa Kazimierza Gurdy odb?dzie si? zbiórka ofiar do puszek na leczenie Aleksandry Wasiluk walcz?cej z nawrotem choroby nowotworowej.

Pro??ba Ksi?dza Proboszcza: Na wznoszonym budynku widzimy, ??e pojawi??y si? krokwie, ale potrzebuj? waszej pomocy, by móg?? pojawi? si? dach. Prosimy o ofiary na zakup blachy i osprz?tu.

W Echu Katolickim przeczytamy: Relacje z uroczysto??ci w Parczewie – Ca??a Prawda o sowieckiej napa??ci na Polsk? – Powstaje film o historii obrazu M.B. Kode??skiej –  6 lat temu nasza diecezja ??egna??a bpa Jana Mazura – Jak ratowa? dziecko, gdy si? zakrztusi.

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + Wac??aw Skocze??, wieczny odpoczynek racz mu da? Panie...

Dodano: 22 Wrzesień 2014