Odwiedzin: 402060

Og??oszenia - XXVI Niedziela Zwyk??a - 28.09.2014 r.

Dzisiaj po Mszy ??w. o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci kl. II.

Dzisiaj o godz. 19.00 od pomnika ??w. Micha??a Archanio??a przy ko??ciele ??w. Anny wyruszy procesja „Micha??owa” do parafii ??w. Micha??a Archanio??a. Jutro MszÄ? ??w.    o godz. 10.00 rozpocznÄ? siÄ? uroczysto??ci miejskie ku czci patrona naszego miasta,    a wieczorem o 18.00 Suma odpustowa. Ks. Henryk, proboszcz parafii zaprasza.

W ??rodÄ? rozpoczynamy pa??dziernik – miesiÄ?c modlitwy ró??a??cowej, zachÄ?camy dzieci, m??odzie?? i doros??ych do licznego udzia??u. Codziennie o godz. 17.30. Dzieci bÄ?dÄ? otrzymywa??y naklejki z tajemnicami ró??a??ca. Je??eli nie mo??emy przyj??Ä? do ko??cio??a, odmawiajmy ró??aniec w domach.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piÄ?tek i pierwsza sobota miesiÄ?ca. W pierwszy czwartek bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? na ró??a??cu w intencji kap??anów, w pierwszy piÄ?tek dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.30, a w pierwszÄ? sobotÄ? ró??aniec odmówimy po Mszy ??w. po 18.00 w ramach adoracji Naj??wiÄ?tszego Sakramentu, która bÄ?dzie do 21.00.

W pierwszÄ? niedzielÄ? po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna.

Spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów w piÄ?tek o 17.00.

O??rodek Misericordia Caritas w Bia??ej Podlaskiej w??Ä?cza siÄ? w ogólnopolskÄ? zbiórkÄ? ??ywno??ci pod has??em „Podziel siÄ? posi??kiem” – która odbÄ?dzie siÄ? na terenie Bia??ej Podlaskiej w dniach 3 – 4 pa??dziernika 2014 r.

Za tydzie??, 5 pa??dziernika, bÄ?dziemy obchodzili XVIII rocznicÄ? beatyfikacji b??. MÄ?czenników Podlaskich. Zapraszamy na IV DiecezjalnÄ? PielgrzymkÄ? MÄ???czyzn wraz z rodzinami do Pratulina. (program w gablocie).

Bóg zap??aÄ? rodzinom, które ju?? z??o??y??y ofiarÄ? na zakup blachy, ale prosimy innych bo jest to zbyt ma??a kwota.

W Echu Katolickim przeczytamy: Jak ogromna jest si??a wsparcia ??w. Micha??a Archanio??a – Z Syberii do Meksyku(wstrzÄ?sajÄ?ce wspomnienie Sybiraczki) – TrwajÄ? modlitwy o rozpoczÄ?cie procesu beatyfikacyjnego s. Ró??y NiewÄ?g??owskiej, która pochodzi??a z naszej diecezji – O konferencji na temat autyzmu.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Zbigniew Rudnicki i Halina Wyrzykowska wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 30 Wrzesień 2014