Odwiedzin: 402051

Og??oszenia - XXVIII Niedziela Zwyk??a - 12.10.2014 r.

Jutro przypada liturgiczne wspomnienie b??. Ojca Honorata Ko??mi??skiego, my uprzedzaj?c, dzisiaj obchodzimy uroczysto??? odpustow? ku Jego czci. Suma odpustowa o godz. 13.00.

Dzisiejsza niedziela jest XIV Dniem Papieskim. W ramach obchodów tego dnia odbywa si? pod ko??cio??em zbiórka funduszy do skarbonek na stypendia dla zdolnej, polskiej m??odzie??y z ubogich rodzin.

Przypominamy o modlitwie ró??a??cowej w miesi?cu pa??dzierniku, w naszym ko??ciele nabo??e??stwa ró??a??cowe s? odprawiane codziennie o godz. 17.30.

Jutro z racji 13 dnia miesi?ca nabo??e??stwo fatimskie, po ró??a??cu i Mszy ??w. przejdziemy w procesji z figur? Matki Bo??ej.

We wtorek, 14 pa??dziernika, nasz? pami?ci? obejmiemy nauczycieli i wychowawców, którzy obchodz? swoje doroczne ??wi?to – Dzie?? Edukacji Narodowej. W ich intencji odmówimy we wtorek ró??aniec.

14 pa??dziernika po Mszy ??w. wieczorowej b?dzie wy??wietlony film p.t. „Ziemia Maryi”. – zapraszamy.

Bialskie Centrum Kultury zaprasza na wyj?tkowy spektakl: „Brat naszego Boga” – 15 pa??dziernika godz. 18.00 w sali przy ul. Brzeskiej 41.

W sobot?, 18 pa??dziernika przypada ??wi?to ?ukasza Ewangelisty. Jest to  Dzie?? modlitw za pracowników s??u??by zdrowie. Zapraszamy w niedziel? na godz. 17.30, na ró??aniec i Msz? ??w. b?dziemy si? modli? za tych, którzy troszcz? si? o nasze ??ycie i zdrowie.

W przysz??? niedziel? zapraszamy na godz. 16.00 na Msz? ??w. i na spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

W przysz??? niedziel? w par. Wniebowzi?cia NMP o godz. 18.00 Msza ??w. ku czci b??. ks. Jerzego Popie??uszki i film: Popie??uszko. Wolno??? jest w nas”.

W Echu Katolickim przeczytamy: O mocy b??ogos??awie??stwa – Relacja z IV Diecezjalnej Pielgrzymki M???czyzn – O roli nauczycieli i wychowawców w odkrywaniu przez m??odych ludzi sensu ??ycia – Cudowne garnki, materace, po??ciel, uwaga, nie da? si? naci?gn?? – co zrobi? gdy mamy problem z bezsenno??ci?.

W minionym tygodniu odesz??y do Pana: + Jarocka Krystyna i Siwek Urszula, wieczny odpoczynek racz im da? Panie...

Dodano: 15 Październik 2014