Og??oszenia - XXIX Niedziela Zwyk??a - 19.10.2014 r.

Dzisiaj, niedziel? misyjn? rozpoczynamy Tydzie?? Misyjny. Ofiary z??o??one na tace b?d? przeznaczone na misje.

Dzisiaj na godz. 16.00 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania na Msz? ??w. i na spotkanie.

Dzisiaj na godz. 17.30 zapraszamy na ró??aniec i na Msz? ??w. B?dziemy si? modli? w intencji Pracowników S??u??by Zdrowia z racji ??wi?ta ?ukasza Ewangelisty.

Dla potrzeb statystycznych Ko??cio??a, dzisiaj odbywa si? liczenie wiernych obecnych na Mszy ??w. i przyst?puj?cych do komunii ??w.

W ??rod?, 22 pa??dziernika wspomnienie ??w. Jana Paw??a II, papie??a. Po Mszy ??w. wieczorowej mo??liwo??? uca??owania relikwii ??w.Jana Paw??a II.

W czwartek 23 pa??dziernika III Ogólnopolski Dzie?? Modlitwy Ró??a??cowej. Zapraszamy wszystkich cz??onków ??ywego Ró??a??ca na godz.17.30 na wspóln? modlitw? i adoracj? Naj??wi?tszego Sakramentu.

W sobot?, 25 dnia miesi?ca ró??aniec odmówimy w intencji obrony ??ycia.

W  dniach 27-28 pa??dziernika organizacja ko??cielna Pomoc Ko??cio??owi w Potrzebie organizuje zbiórk? rzeczy elektrycznych które s? zepsute lub stare (tzw. elektro??mieci). Przedmioty te w tych dniach mo??emy przynosi? na parking przyko??cielny na wyznaczone miejsce. ??rodki uzyskane z tej zbiórki przeznaczone b?d? na dzie??a misyjne.

Zbli??a si? listopad – miesi?c modlitwy za zmar??ych, przez ca??y miesi?c b?dziemy modli? si? na ró??a??cu i sprawowa? Msze ??w. w intencjach naszych zmar??ych wymienionych na kartkach wspominkowych. S? one wy??o??one na stoliku za ??awkami i pod oknami. Prosimy o czytelne wype??nianie z podaniem adresu. Adres jest nam potrzebny do podzia??u na poszczególne dni.

W Echu Katolickim przeczytamy: Rozpocz??? si? proces kanonizacyjny ks. Jerzego Popie??uszki  - Uroczysty Apel poleg??ych w Maciejowicach – Ró??aniec jest najpi?kniejszym bukietem wonnych kwiatów (powiedzia?? P. Jezus do Ma??gorzaty Alacoque) – Ka??de ma????e??stwo mo??e zmartwychwsta? – O Stowarzyszeniu Siedleckich Amazonek.

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci  + Skic Tomasz, wieczny odpoczynek racz mu da? Panie...

Dodano: 18 Październik 2014