Odwiedzin: 402020

Og??oszenia - XXX Niedziela Zwyk??a - 26.10.2014 r.

We wtorek, 28 pa??dziernika, w liturgii czcimy ??wi?tych Aposto??ów Szymona i Jud? Tadeusza, g??ównych patronów naszej diecezji.

Pozosta??o jeszcze sze??? dni pa??dziernika. Zach?camy wszystkich do modlitwy ró??a??cowej. Codziennie o godz. 17.30 b?dziemy wielbi? Boga razem z Jego i nasz? Matk? i prosi? o ??aski potrzebne zarówno nam samym, jak i naszym bliskim, potrzebne do dobrego prze??ywania codzienno??ci. Za?? dla zmar??ych o mi??osierdzie, aby jak najszybciej mogli ogl?da? Bo??e oblicze w niebie.

W sobot?, 1 listopada, b?dziemy prze??ywa? uroczysto??? Wszystkich ??wi?tych. Porz?dek sprawowania Mszy ??w. w naszej ??wi?tyni: 7.00, 8.30, 10.00, 18.00.

Na cmentarzu parafialnym przy ulicy Janowskiej: 12.00 (obs??uguje nasza parafia).

Na cmentarzu komunalnym(za miastem):  11.00.

W niedziel?, 2 listopada przypada Dzie?? Zaduszny, porz?dek Mszy ??w. niedzielny.

Przez ca??y listopad o godz. 17.20 b?dziemy odmawiali ró??aniec i Msz? ??w. wieczorow? odprawiali za naszych zmar??ych polecanych w wypominkach. Kartki wspominkowe wype??niamy czytelnie z nazw? ulicy i numerem bloku.

W sobot? 1 listopada nie b?dzie adoracji po Mszy ??w. wieczorowej. W niedziel? o 9.30 (w Dzie?? Zaduszny) K??R odmówi? ró??aniec za zmar??ych.

Ks. S??awek duszpasterz akademicki przypomina, ??e w naszym mie??cie dzia??a Duszpasterstwo Akademickie i moralnym obowi?zkiem studentów jest rozwijanie i umacnianie wiary przez uczestnictwo w spotkaniach. Adres, ul. Akademicka 39.(zob. gablota lub strona internetowa).

W poniedzia??ek i wtorek od godz. 8.00 na parking przy ko??ciele mo??na przynosi? zu??yty sprz?t elektryczny i elektroniczny.

30 pa??dziernika o godz. 19.00 w par. Chrystusa Mi??osiernego spotkanie z przyjació??mi b??. ks. Jerzego Popie??uszki – z ks. Stanis??awem Ma??kowskim i Katarzyn? ?aniewsk? (babci? Józi? z „Plebanii”)

W Echu Katolickim przeczytamy: Synod po??wiecony rodzinie – Na czym polega ??wi?tych obcowanie – Dlaczego tak bardzo wa??na jest w rodzinie obecno??? ojca.

W minionym tygodniu odesz??a do wieczno??ci: + Maria Protasiuk, wieczny odpoczynek racz jej da? Panie...

Dodano: 25 Październik 2014