Og??oszenia - XXXIII Niedziela Zwyk??a - 16.11.2014r

Przez ca??y listopad trwa modlitwa za naszych zmar??ych. Ró??aniec wypominkowy odmawiamy w dni powszednie o 17.20, a w niedziele o 9.30. Msze ??w. za naszych zmar??ych codziennie o 18.00.

Zbli??a siÄ? czas roznoszenia op??atków. Pan organista przejdzie ulicÄ? JanowskÄ? wraz z blokami, a pozosta??Ä? czÄ???Ä? parafii przejdÄ? parafianie z naszych wspólnot. BÄ?dÄ? mieli identyfikatory i zeszyty z pieczÄ?ciÄ? parafii i ks. proboszcza. Ofiary jakie zostanÄ? im z??o??one bÄ?dÄ? przeznaczone na nakrycie dachem domu parafialnego. Podajemy porzÄ?dek.

Poniedzia??ek 17 listopada godz. 17.00
Terebelska, Okopowa, W??adys??awa Jagie????y, Jana Kazimierza, Radziwi????owska
Wtorek 18 listopada godz. 17.00
Królowej Jadwigi, Zygmunta Starego, Anny Jagiellonki, Kazimierza Jagiello??czyka (bloki)
??roda 19 listopada godz. 17.00
KsiÄ?cia Witolda (bloki i domy jednorodzinne), Kazimierza Jagiello??czyka (domy jednorodzinne), ??ytnia
Czwartek 20 listopada godz. 17.00
Zygmunta Augusta, Jana III Sobieskiego, Grunwaldzka (domy jednorodzinne), b??. Honorata
PiÄ?tek 21 listopada godz. 17.00
Grunwaldzka (bloki), Sapie??y??ska, Jana Paw??a II
Sobota 22 listopada godz. 9.00!!!
Sitnicka

W ??rodÄ?, 19 listopada o godz. 18.00, bÄ?dzie odprawiona Msza ??w. w intencji ofiar wypadków motocyklowych i samochodowych.

KsiÄ???a Biskupi na Konferencji ustalili terminy, w których tece bÄ?dÄ? przeznaczone na przygotowania do  ??. D. M. BÄ?dzie ich piÄ?Ä?, pierwsza zbiórka wypada dzisiaj.

W przysz??Ä? niedzielÄ? przypada Uroczysto??Ä? Chrystusa Króla Wszech??wiata – ostatnia niedziela roku ko??cielnego. Po Mszy ??w. o godz. 10.00 wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt po??wiÄ?cenia. Przedstawiciela Katolickiego Radia Podlasie zbiorÄ? ofiary na potrzeby naszej katolickiej rozg??o??ni.

W przysz??Ä? niedzielÄ? MszÄ? ??w. o godz. 16.00 rozpocznie siÄ? w naszej parafii spotkanie pielgrzymkowe grupy 10A. Po Mszy ??w. dalsza czÄ???Ä? spotkania w sali. Zaproszeni sÄ? te?? pielgrzymi duchowi.

W gablocie  znajdziemy plakat Diecezjalnego Centrum Pielgrzymkowego Arka informujÄ?cy o pielgrzymce do Ziemi ??wiÄ?tej i o rekolekcjach na nartach w Austrii.

W Echu Katolickim przeczytamy: O kap??anach, którzy w tym roku odeszli do Domu Ojca – O znakach, jakie dajÄ? nam dusze czy??Ä?cowe – Czy zagubili??my znaczenie s??ów: Bóg, Honor, Ojczyzna – O dzia??alno??ci ruchu „Wiara i ??wiat??o” – O uzale??nieniach od urzÄ?dze?? elektronicznych.

Dodano: 17 Listopada 2014