Odwiedzin: 401913

Og??oszenia - Niedziela Chrystusa Kr??la - 23.11.2014r

Dzisiejsza uroczysto??Ä? Chrystusa Króla jest ostatniÄ? niedzielÄ? roku ko??cielnego dla podkre??lenia, ??e wszystko ma swój poczÄ?tek i bÄ?dzie mia??o swoje ukoronowanie w Jezusie Chrystusie. Po Mszy ??w. o godz. 10.00 wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa  i Akt oddania.

Dzisiaj MszÄ? ??w. o godz. 16.00 rozpocznie siÄ? w naszej parafii spotkanie pielgrzymkowe grupy 10A.

We wtorek, 25 listopada o godz. 18.00 bÄ?dzie sprawowana Msza ??w. w intencji obrony ??ycia. Diakonia ??ycia zaprasza wszystkich chÄ?tnych na modlitwÄ? na cmentarz parafialny przy pomniku dzieci zmar??ych przed urodzeniem. Zabierzmy ze sobÄ? znicze. Zbiórka przy g??ównej bramie cmentarza o 18.45.

W przysz??Ä?, pierwszÄ? niedzielÄ? Adwentu, na Mszy ??w. o godz. 10.00 bÄ?dziemy b??ogos??awiÄ? wie??ce adwentowe. ZachÄ?camy do zrobienia ma??ych wie??ców z czterema ??wieczkami, aby pob??ogos??awione w niedziele nie tylko zdobi??y nasze sto??y, ale gromadzi??y nas przy wspólnej modlitwie i czytaniu Pisma ??w.

Do ko??ca listopada trwa modlitwa za naszych zmar??ych, zapraszamy na ró??aniec i MszÄ? ??w.

Za tydzie?? po Mszy ??w. o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas II.

Kino Merkury zaprasza na nastÄ?pujÄ?ce filmy: 29 – 30.XI godz. 13.00 „Mateo” – film o niezwyk??ym zakonniku egzorcy??cie. 5 – 10.XII  godz. 19.00 „Karolina” – g??ównÄ? bohaterkÄ? jest b??. Karolina Kózkówna. 14 XII godz. 16.45 „Ziemia Maryi”

Katechezy dla rodziców i chrzestnych bÄ?dÄ? odbywa??y siÄ? w par. Chrystusa Mi??osiernego przez cztery niedziele grudnia o godz. 18.00.

Za 19 miesiÄ?cy rozpocznÄ? siÄ? ??wiatowe Dni M??odzie??y 2016. M??odzie?? z ca??ego ??wiata zanim wyruszy na spotkanie z Ojcem ??wiÄ?tym bÄ?dzie go??ci??a przez 5 dni we wszystkich polskich diecezjach, w tym tak??e w Bia??ej Podlaskiej. Dlatego raz w miesiÄ?cu bÄ?dziemy spotykali siÄ? w ró??nych parafiach naszego regionu, aby duchowo i organizacyjnie przygotowaÄ? siÄ? na to wielkie wydarzenie. Nasze spotkania nazwali??my: W drodze na ??wiatowe Dni M??odzie??y…Przystanek Bia??a. Pierwsze spotkanie odbÄ?dzie siÄ? w piÄ?tek 28 listopada o godz. 19.00 w parafii WniebowziÄ?cia NMP w Bia??ej Podlaskiej. Zapraszamy wszystkich m??odych ludzi zrzeszonych         i nie zrzeszonych w grupach parafialnych, tych którzy chcÄ? g??Ä?biej zaanga??owaÄ? siÄ? w przygotowanie  ??DM i tych, którzy tylko chcÄ? poznaÄ? ich ideÄ?.(plakat w gablocie)

W Echu Katolickim przeczytamy: Mija sto lat od mÄ?cze??skiej ??mierci b??. Karoliny Kózkówny – Przygotowania do beatyfikacji ks. Franciszka Blachnickiego – litania i modlitwa do Jezusa, Króla Wszech??wiata – O ruchu „Matek w modlitwie”, skÄ?d siÄ? wziÄ???, czym siÄ? zajmuje i jaka jest jego duchowo??Ä?.

W minionym tygodniu odesz??a do Pana + Józefa Koczkodaj Wieczny odpoczynek racz jej daÄ? Panie...

Dodano: 25 Listopada 2014