Odwiedzin: 402023

Og??oszenia - III Niedziela Adwentu - 14.12.2014

Dzisiaj rozpoczynaj? si? kwartalne dni modlitw o chrze??cija??skie ??ycie rodzin, przypominaj?ce nam o obowi?zku ustawicznej modlitwy i troski o rodzin? w??asn? i naszych bli??nich.

We wtorek rozpocz?cie nowenny do Dzieci?tka Jezus – codziennie o 17.40.

We wtorek te?? przypada 98
rocznica ??mierci o. Honorata, patrona naszej parafii. B?dziemy dzi?kowa? Bogu z tak wielkiego i ??wi?tego cz??owieka jakiego nam da??.

Po Mszy  ??w. wieczorowej w sali katechetycznej wy??wietlimy film o b??. Ojcu Honoracie.

W ??rod? i sobot? o 6.20 roraty – zapraszamy.

W sobot? , 20 grudnia o godz. 8.00 pojedziemy do chorych, zg??oszenia w zakrystii. Potrzebujemy jeszcze dwa samochody, by zawie??? do nich kap??anów.

Przed ko??cio??em mo??emy naby? stroiki i ozdoby ??wi?teczne rozprowadzane przez O??rodek „Misericordia” Caritas w Bia??ej Podlaskiej. W ten sposób pomo??emy niepe??nosprawnym w zorganizowaniu wakacyjnego wyjazdu.

Stroiki ??wi?teczne rozprowadza te?? rodzina Obuchowskich, a zebrane ??rodki przeznaczy na rehabilitacj? ?ukasza od kilku lat le???cego po wypadku.

Przed ko??cio??em s? do nabycia ??wiece na stó?? wigilijny.

Dzi?kujemy wszystkim, którzy przeprowadzili akcj? Rodzina-Rodzinie: Domowemu Kocio??owi. Oazie Dzieci?cej i Katolickiemu Stowarzyszeniu M??odzie??y. Dzi?kujemy te?? wszystkim ofiarodawcom.

Dzi?kujemy za ofiary z??o??one z racji roznoszenia op??atków. Zebrano  40 tys. z??otych na op??acenie blachy na dom katechetyczny. G??ównie pomaga?? Domowy Ko??ció??, Legion Maryi, Neokatechumenat i KSM.

16, 17 i 18 XII b?d? w naszej parafii rekolekcje akademickie, codziennie o godz. 19.00. Zapraszamy m??odzie?? i studentów.

W parafii Narodzenia mo??na skorzysta? bezp??atnie z porad psychologa rodzinnego i terapeuty od uzale??nie?? od alkoholu. Psycholog przyjmuje w ??rody od 16.00 – 18.00, terapeuta w czwartki 17.00 – 18.00.

Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowe „Arka” podaje terminy i koszty pielgrzymek na rok 2015 -  Gruzja, Ziemia ??wi?ta, Medjugorie, Wilno, W??ochy(zob. gablota).

W Echu Katolickim przeczytamy: Inwestujmy w wieczno??? – Dlaczego niektórzy nie lubi? ??wi?t – Jak si? uchroni? od zatrucia tlenkiem w?gla – Jak  nie da? si? oszuka? „chwilówkami” pozornie niewinnymi po??yczkami.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Tomaszewska Danuta, Piwoni Zbigniew, Koperska Helena, Wieczny odpoczynek racz im da? Panie...

Dodano: 14 Grudzień 2014