Og??oszenia - IV Niedziela Adwentu - 21.12.2014

1. W ??rodÄ? o godz. 6.00 odprawimy ostatniÄ? NowennÄ? do DzieciÄ?tka Jezus, a o 6.20 „Roraty”. Mszy ??w. o 18.00 nie bÄ?dzie. Je??eli dotrze do nas ??wiat??o betlejemskie, bÄ?dzie mo??na je zanie??Ä? do domu, zapalajÄ?c od niego ??wiecÄ? Wigilijnego Dzie??a Pomocy Dzieciom. Zosta??o jeszcze trochÄ? ??wiec.

2. Wieczorem zasiÄ?dziemy do wieczerzy wigilijnej. ZachÄ?camy do godnego prze??ycia wigilii i ca??ych ??wiÄ?t Bo??ego Narodzenia. Przestrzegajmy wstrzemiÄ???liwo??ci od pokarmów miÄ?snych, a na stó?? wigilijny nie stawiajmy alkoholu pod ??adnÄ? postaciÄ?. Zacznijmy od wspólnej modlitwy i odczytania fragmentu Ewangelii o narodzeniu Zbawiciela,  a podczas  ??amania siÄ?  op??atkiem  i sk??adania ??ycze??  pojednajmy  siÄ? i przepro??my za wszystkie uchybienia. ??piewajmy kolÄ?dy. Uroczysta Pasterka rozpocznie siÄ? o pó??nocy, a pó?? godziny wcze??niej „godzina czyta??”.

3. W pierwszy i drugi dzie?? ??wiÄ?t Narodzenia Pa??skiego porzÄ?dek Mszy ??w. niedzielny.

4. Diakonia ??ycia i Domowy Ko??ció?? zapraszajÄ? do udzia??u w marszu w obronie ??ycia. BÄ?dzie to w przysz??Ä? niedzielÄ? 28 grudnia, rozpocznie siÄ? MszÄ? ??w. o godz. 12.00 w par. Narodzenia na Brzeskiej, a zako??czy w par. ??w. Micha??a Archanio??a.

5. Zbli??a siÄ? czas wizyty duszpasterskiej, która rozpocznie siÄ? w poniedzia??ek 29 grudnia.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczno??ci: + Wies??awa Piasecka, Agnieszka i Jerzy Nied??wied??, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...
Dodano: 21 Grudzień 2014