Odwiedzin: 401982

Og??oszenia - Niedziela Oktawa BN - 28.12.2014

Dzisiaj o godz. 12.00 MszÄ? ??w. w par. Narodzenia na Brzeskiej rozpocznie siÄ? Marsz w Obronie ??ycia. Zako??czenie w par. ??w. Micha??a Archanio??a.

W ??rodÄ? zako??czenie starego roku po Mszy ??w. wieczorowej, wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu: modlitwy dziÄ?kczynno – przeb??agalne, oraz hymn „Ciebie Boga wys??awiamy”.

W czwartek rozpoczÄ?cie nowego roku kalendarzowego 2015, uroczysto??Ä? ??wiÄ?tej Bo??ej Rodzicielki Maryi i ??wiatowy Dzie?? Modlitw o Pokój. PorzÄ?dek Mszy ??w. niedzielny.

W tym tygodniu przypadnie pierwszy piÄ?tek i pierwsza sobota miesiÄ?ca. W pierwszy piÄ?tek z racji kolÄ?dy nie ma Mszy ??w. o 16.00 zapraszamy wszystkich na 18.00,w pierwszÄ? sobotÄ? adoracja Naj??wiÄ?tszego  Sakramentu po Mszy ??w. wieczorowej.

Przysz??a niedziela jest niedzielÄ? miesiÄ?cznej adoracji, po Mszy ??w. o godz. 10.00 wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu.

Od jutra rozpoczynamy wizytÄ? duszpasterskÄ?. PamiÄ?tajmy, ??e chrze??cijanin przyjmujÄ?cy kolÄ?dujÄ?cego kap??ana daje ??wiadectwo swej przynale??no??ci do Ko??cio??a. Prosimy o jak najliczniejsze zgromadzenie siÄ? rodziny na chwilÄ? modlitwy i na b??ogos??awie??stwo. Prosimy te?? o przeprowadzenie kap??ana do sÄ?siada po sko??czonej kolÄ?dzie. Z??o??one ofiary bÄ?dÄ? przeznaczone na dalszÄ? budowÄ? domu.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Dariusz Zie??czuk,  Janina Kwieci??ska, Teresa Bierdzi??ska, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 29 Grudzień 2014