Odwiedzin: 402017

Og??oszenia - II Niedziela po BN - 04.01.2015

We wtorek przypada uroczysto??Ä? Objawienia Pa??skiego. Jezus objawia siÄ? ju?? nie tylko cz??onkom narodu wybranego, w??ród których przyszed?? na ??wiat, ale wszystkim ludziom, których reprezentujÄ? mÄ?drcy przybywajÄ?cy ze wschodu.

PorzÄ?dek Mszy ??w. niedzielny, b??ogos??awie??stwo kredy na wszystkich Mszach. Uroczysto??Ä? Trzech Króli jest dniem pomocy misjom, ofiary z tego dnia zbierane na tacÄ? bÄ?dÄ? przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.

We wtorek w wielu miejscowo??ciach i w Bia??ej Podlaskiej wyruszy Orszak Trzech Króli. BÄ?dzie to prze??ycie prawdziwej historii o tym, jak w??ród prostych i zwyczajnych ludzi pojawi?? siÄ? Bóg, przed którym klÄ?kajÄ? królowie. Wymarsz z par. ??w. Anny o godz. 12.00 i przej??cie do par. WniebowziÄ?cia na Woli. Przypominamy dzieciom o strojach ró??nego koloru, mogÄ? te?? byÄ? stroje z typowych jase??ek. Przygotujmy te?? serduszka na patyczkach z napisem co dzieci ofiarujÄ? DzieciÄ?tku Jezus. Mo??na te?? zabraÄ? ze sobÄ? bÄ?benki, trÄ?bki, grzechotki, tamburyna.

W ??wiÄ?to Trzech Króli po Mszy ??w. o godz. 18.00 odbÄ?dzie siÄ? wspólne kolÄ?dowanie z udzia??em chóru, scholi dzieciÄ?cej i m??odzie??owej. Zapraszamy.

M??odzie?? ze Staszica zaprasza na IV Charytatywny Koncert KolÄ?d, który siÄ? odbÄ?dzie 10 stycznia o 17.00 w hali sportowej L.O. przy ul. Akademickiej.

W przysz??Ä? niedzielÄ? dzieci ze szko??y podstawowej nr 9 po Mszy o godz. 13.00 przedstawiÄ? jase??ka, a pó??niej odbÄ?dzie siÄ? spotkanie z rodzicami dzieci klas II.

W Echu Katolickim przeczytamy: Kim naprawdÄ? byli Trzej Królowie i czego mo??emy siÄ? od nich nauczyÄ? – Jakie odpusty mo??emy uzyskaÄ? w Roku ??ycia Konsekrowanego – Jakie dop??aty unijne bÄ?dzie mo??na otrzymaÄ? na wsi w latach 2014 – 2020.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Antoni Lewicki i Boles??aw Kowaluk, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 05 Styczeń 2015