Odwiedzin: 402040

Og??oszenia - Niedziela Chrztu Pa??skiego - 11.01.2015

Dzisiejsze ??wiÄ?to Chrztu Pa??skiego zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pa??skiego. Liturgia bÄ?dzie kierowaÄ? nasz wzrok na Jezusa, który rozpoczyna swojÄ? publicznÄ? dzia??alno??Ä?.

Od 14 stycznia(??roda) bÄ?dziemy przez dziewiÄ?Ä? dni odprawiali po Mszy ??w. wieczorowej nowennÄ? do b??. MÄ?czenników z Pratulina. W ten sposób przygotujemy siÄ? do obchodów 141 rocznicy ich mÄ?cze??skiej ??mierci w dniu 23 stycznia.

Przysz??Ä? niedzielÄ? rozpoczniemy Tydzie?? Modlitw o Jedno??Ä? Chrze??cijan.

Za tydzie?? po Mszy ??w. o godz. 13.00 dzieci z katolickiego przedszkola im. Anio??a Stró??a wystawiÄ? jase??ka.(Dzisiaj jase??ka wystawiÄ? uczniowie szko??y podstawowej nr.9)

W Echu Katolickim przeczytamy: Bogata fotorelacja z Orszaków Trzech Króli – Czym tak naprawdÄ? jest odpust – Czy media szkodzÄ? rozwojowi dzieci i m??odzie??y – Kryzysy nie omijajÄ? nawet najlepszych ma????e??stw.

W minionym tygodniu odesz??y do wieczno??ci: + Tchórzewska Kinga, Le??kiewicz Antonina i Tokarska Janina, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 12 Styczeń 2015