Og??oszenia - II Niedziela Zwyk??a- 18.01.2015

Dzisiaj prze??ywamy ??wiatowy Dzie?? Migranta i Uchod??cy i rozpoczynamy Tydzie?? Powszechnej Modlitwy o Jedno??Ä? Chrze??cijan. Powy??sze obchody u??wiadamiajÄ? nam obowiÄ?zek sta??ej troski o emigrantów, a tak??e jedno??Ä? wyznawców Chrystusa.

Dzisiaj po Mszy ??w. o godz. 13.00 dzieci z Przedszkola Anio??a Stró??a przedstawiÄ? jase??ka – zapraszamy rodziców z dzieÄ?mi.

W poniedzia??ek imieniny ks. Mariusza, na Mszy ??w. wieczorowej bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? w intencji solenizanta.

W ??rodÄ? bÄ?dziemy obchodziÄ? Dzie?? Babci, a w czwartek – Dzie?? Dziadka. KierujÄ?c siÄ? wiarÄ? okazujmy im szacunek, wdziÄ?czno??Ä? i chÄ?tnÄ? pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno ??yjÄ?cych jak i zmar??ych.

23 stycznia, w piÄ?tek przypada 141 rocznica mÄ?cze??skiej ??mierci Wincentego Lewoniuka i 12 Jego Towarzyszy. W naszej ??wiÄ?tyni odprawiamy codziennie po Mszy ??w. wieczorowej nowennÄ? ku ich czci. W Pratulinie suma odpustowa rozpocznie siÄ? o godz. 12.00. Przewodniczy?? jej bÄ?dzie bp Piotr Sawczuk.

W przysz??Ä? niedzielÄ? ofiary sk??adane na tacÄ? bÄ?dÄ? przeznaczone na organizacjÄ? ??wiatowych Dni M??odzie??y.

W gablocie znajdziemy plakat Diecezjalnego Centrum Pielgrzymkowego ARKA informujÄ?cy o najbli??szych pielgrzymkach.

W Echu Katolickim przeczytamy: Jak daleko mo??e siÄ?gaÄ? prowokacja – Czy po zamachu na FrancjÄ? dialog z islamistami jest mo??liwy – Dlaczego Chrze??cijanie nie powinni korzystaÄ? z bioenergoterapii – Jak spÄ?dzajÄ? czas wspó??cze??ni babcie i dziadkowie.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Zofia Burzec i Tadeusz Wysoki??ski, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 20 Styczeń 2015