Og??oszenia - III Niedziela Zwyk??a- 26.01.2015

Ko??czy siÄ? Tydzie?? Ekumeniczny, ale nie ko??czy siÄ? nasza troska o jedno??Ä? wyznawców Chrystusa. W dalszym ciÄ?gu módlmy siÄ? o jedno??Ä? chrze??cijan  i starajmy siÄ? pe??niÄ? czyny chrze??cija??skiego mi??osierdzia w odniesieniu do braci od??Ä?czonych.

Dzisiaj po Mszy ??w. o godz. 13.00 osadzeni w zak??adzie karnym przedstawiÄ? „Herody”.

Jutro XV Dzie?? Islamu. Islam tak jak chrze??cija??stwo i judaizm, zalicza siÄ? do religii monoteistycznych, to znaczy religii uznajÄ?cych tylko jednego Boga. Módlmy siÄ?, aby w przysz??o??ci nie dochodzi??o na ??wiecie do wojen na tle religijnym.

We wtorek przypada MiÄ?dzynarodowy Dzie?? PamiÄ?ci o Ofiarach Holokaustu.

W ??rodÄ? kandydaci do sakramentu bierzmowania przed komisjÄ? kurialnÄ? z??o??Ä? egzamin dopuszczajÄ?cy do przyjÄ?cia sakramentu dojrza??o??ci chrze??cija??skiej.

TrwajÄ? przygotowania do ??wiatowych Dni M??odzie??y – Kraków 2016. W ostatnim spotkaniu wziÄ???o udzia?? ponad 400-stu m??odych ludzi. Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbÄ?dzie siÄ?  w piÄ?tek, 30 stycznia o godz. 19.00 w parafii Narodzenia NMP w Bia??ej Podlaskiej. W programie m.in. Newsy ??wiatowych Dni M??odzie??y, pantomima, ??wiadectwo p t. „Z grzechem nie ma ??artów”, modlitwa s??owem i piosenkÄ?, oraz spotkanie przy stole. Zapraszamy m??odzie?? w ka??dym wieku. Szczegó??owe informacje na tablicy og??osze??.

Za tydzie?? I niedziela miesiÄ?ca po Mszy ??w. o godz. 10.00 adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu. K??R zmieniajÄ? tajemniczki ró??a??cowe.

Na stoliku za ??awkami znajdziemy foldery informujÄ?ce o terminach rekolekcji i dni skupienia w dwóch diecezjalnych domach rekolekcyjnych: w Osinach Dolnych k. Mokobód i w Siedlanowie k. Radzynia Podl. Prosimy narzeczonych, ma????onków i doros??ych o zapoznanie siÄ? z terminami i ewentualne skorzystanie.

Zako??czyli??my wizytÄ? duszpasterska w naszej parafii. DziÄ?kujemy za ??yczliwe przyjÄ?cie, za oczekiwanie na kap??ana i odprowadzenie do  sÄ?siada. Bóg zap??aÄ? za ofiary z??o??one na potrzeby parafii. WiosnÄ? zaczniemy wstawiaÄ? okna, drzwi zewnÄ?trzne, ocieplaÄ? i obmurowywaÄ? klinkierem ??ciany budynku.

W Echu Katolickim przeczytamy: O d??ugiej i pe??nej wysi??ku drodze osób, które doprowadzi??y do wyniesienia na o??tarze b??. MÄ?czenników Podlaskich – Kim sÄ? ??wiadkowie Jehowy – Jak dzia??a pigu??ka „dzie?? po” i na czym polega jej ogromna szkodliwo??Ä? – Komu grozi wypalenie zawodowe i jak je rozpoznaÄ?.

Dodano: 26 Styczeń 2015