Odwiedzin: 402022

Og??oszenia - IV Niedziela Zwyk??a- 01.02.2015

Jutro – ??wiÄ?to Ofiarowania Pa??skiego, nazywane tak??e ??wiÄ?tem Matki Bo??ej Gromnicznej, a zarazem ??wiatowy Dzie?? ??ycia Konsekrowanego. Msze ??w. w naszym ko??ciele: 6.20, 7.00, 9.00, 18.00. B??ogos??awie??stwo ??wiec(gromnic) na wszystkich Mszach ??w. a Msza ??w. o godz. 9.00 bÄ?dzie po??Ä?czona z procesjÄ?.

Ofiary zbierane na tacÄ? bÄ?dÄ? przeznaczone na potrzeby klasztorów klauzurowych, w których bracia i siostry zakonne ustawicznie modlÄ? siÄ? w intencjach Ko??cio??a i ??wiata a wiÄ?c tak??e i za nas.

W wtorek po Mszach ??w.  – b??ogos??awie??stwo gard??a z okazji wspomnienia ??w. B??a??eja a w czwartek -  b??ogos??awie??stwo chleba i wody z racji wspomnienia ??w. Agaty.

W tym tygodniu przypadajÄ?: pierwszy czwartek, pierwszy piÄ?tek i pierwsza sobota miesiÄ?ca. Spowied?? przed I piÄ?tkiem ju?? w czwartek na Mszy ??w. wieczorowej i w czasie modlitw w intencji kap??anów.

W I piÄ?tek dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.30. W I sobotÄ? po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do 21.00.

W zakrystii (przed ko??cio??em) mo??emy nabyÄ? Przewodnik na kolejny rok Wielkiej Nowenny przed 100 rocznicÄ? ??mierci b??. Honorata Ko??mi??skiego.

Przed niedzielÄ? podpisali??my umowÄ? na wykonanie 40 sztuk okien i 4 sztuk drzwi zewnÄ?trznych. Koszt wyniesie ponad 50 tys. z??otych.

W Echu Katolickim przeczytamy: Rozpoczyna siÄ? Rok ??ycia Konsekrowanego w Ko??ciele, O cudach jakie dziejÄ? siÄ? za po??rednictwem Maryi, O Apostolstwie Dusz Czy??Ä?cowych, jak dbaÄ? o swój krÄ?gos??up.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczno??ci: + Ptaszek Krystyna, Ma??ochwiejczuk Patrycja, Kuzko Boles??aw, Wieczny odpoczynek racz im daÄ? Panie...

Dodano: 01 Luty 2015