Odwiedzin: 402041

Og??oszenia - I Niedziela Wielkiego Postu- 22.02.2015

Fioletowy kolor szat liturgicznych wskazuje, ??e rozpoczÄ?li??my okres Wielkiego Postu. Jest to czas pokuty i przemiany w??asnego ??ycia. W??Ä?czmy siÄ? w g??Ä?bokie prze??ywanie Wielkiego Postu przez bardziej intensywnÄ? modlitwÄ? osobistÄ? i wspólnotowÄ?.

Zapraszamy na nabo??e??stwa wielkopostne: w piÄ?tki Droga Krzy??owa dla doros??ych: 9.00 i 17.15, dla dzieci 16.00, dla m??odzie??y 18.30. W niedziele Gorzkie ??ale: po Mszy ??w. o 10.00 i 17.45. ( W najbli??szy piÄ?tek drogi krzy??owej dla m??odzie??y u nas nie bÄ?dzie ze wzglÄ?du na spotkanie  w ramach ??DM w par. ??w. Micha??a Archanio??a).

Dzisiaj po Mszy ??w. o godz. 16.00 rozpoczynamy NowennÄ? do Ducha ??w. jako bezpo??rednie przygotowanie kandydatów do  sakramentu bierzmowania. Od poniedzia??ku, bÄ?dzie ona odprawiana po Mszy ??w. wieczorowej. Zapraszamy te??  rodziny kandydatów. Po nowennie spotkanie kandydatów.

W naszym mie??cie i regionie trwajÄ? przygotowania do ??.D.M. W ostatnim spotkaniu wziÄ???o udzia?? 360-iu m??odych ludzi. Zapraszamy na kolejne, które odbÄ?dzie siÄ? w piÄ?tek 27 lutego o godz. 19.00 w par. ??w. Micha??a Archanio??a w Bia??ej Podlaskiej. Program spotkania na tablicy og??osze??.

Za tydzie?? I niedziela miesiÄ?ca w ramach adoracji od??piewamy czÄ???Ä? Gorzkich ??ali. K.??.R zmieniajÄ? tajemnice ró??a??cowe.

W przysz??Ä? niedzielÄ?(II Wielkiego Postu) pomagamy Ko??cio??owi w ??wiecie „Ad Gentes” – na ten cel bÄ?dÄ? zbierane ofiary do puszek. W ten sposób mo??emy wesprzeÄ? 2065 polskich misjonarzy w ich pos??udze ewangelizacyjnej, charytatywnej i medycznej.

W Echu Katolickim przeczytamy: Czy mo??na modliÄ? siÄ? o zdrowie – O zagro??eniu p??ynÄ?cym z sekt – O cnocie roztropno??ci – O cudach i laskach p??ynÄ?cych z peregrynacji po ca??ym ??wiecie obrazu Matki Bo??ej CzÄ?stochowskiej – Co dzieje siÄ? na Ukrainie.

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + Józef Andrzejuk, Wieczny odpoczynek racz mu daÄ? Panie...

Dodano: 25 Luty 2015