Odwiedzin: 402066

Og??oszenia - II Niedziela Wielkiego Postu- 01.03.2015

Dzisiejsza niedziela jest szczególnym czasem modlitwy i duchowej ??Ä?czno??ci z polskimi misjonarzami na ca??ym ??wiecie. Oprócz modlitwy i postu pamiÄ?tajmy o misyjnej ja??mu??nie. Po wszystkich Mszach ??w. sÄ? zbierane do puszek ofiary na rzecz Dzie??a Pomocy „Ad Gentes”, jako wsparcie polskich misjonarzy.

We wtorek o godz. 17.00 ks. biskup Piotr Sawczuk udzieli naszej m??odzie??y sakramentu bierzmowania.

W ??rodÄ? przypada ??wiÄ?to ??w. Kazimierza, królewicza. Dzie?? imienin Pasterza diecezji siedleckiej, pamiÄ?tajmy o nim w naszych modlitwach.

W tym tygodniu przypada: pierwszy czwartek, pierwszy piÄ?tek i pierwsza sobota miesiÄ?ca. W czwartek bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? w intencji kap??anów i o powo??ania kap??a??skie i zakonne, po Mszy ??w. wieczorowej wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu. W piÄ?tek Droga Krzy??owa dla dzieci o 16.00, spowied?? od 15.30. W sobotÄ? po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do godz. 21.00.

Przypominamy o piÄ?knych nabo??e??stwach wielkopostnych: Droga Krzy??owa w piÄ?tki, 9.00 i 17.15, 16.00(dzieci), 18.30 m??odzie??.

Gorzkie ??ale w niedziele po Mszy ??w. o 10.00 i  17.45.

Rekolekcje rozpoczniemy w piÄ?tek przed czwartÄ? niedzielÄ? Wielkiego Postu: 13, 14 i 15 marca. BÄ?dÄ? po??Ä?czone z intronizacjÄ? relikwii b??. MÄ?czenników z Pratulina. Dlatego przeprowadzi je ks. Jacek Guz obecny kustosz  pratuli??skiego sanktuarium.

Od 6 marca wchodzi na ekran kina Merkury film p.t. Bóg nie umar??. Film jest warty zobaczenia. WiÄ?cej informacji w gablocie.

W Echu Katolickim przeczytamy: Sylwetka rotmistrza Witolda Pileckiego, niez??omnego ??o??nierza, zamordowanego przez komunistów – Czym jest depresja – O wspó??czesnych mÄ?czennikach za wiarÄ? – Dlaczego po alkohol siÄ?ga m??odzie?? i dzieci.

Dodano: 01 Marzec 2015