Odwiedzin: 402081

Og??oszenia - III Niedziela Wielkiego Postu- 08.03.2015

W piÄ?tek rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, poprowadzi je ks. Jacek Guz, kustosz sanktuarium w Pratulinie.

Program rekolekcji

PiÄ?tek – 13 marca         6.30   Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
                                   9.00   Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?, Droga Krzy??owa
                                  11.00   Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
                                  15.30   Droga Krzy??owa z naukÄ? dla dzieci
                                  17.00   Msza ??w. z naukÄ? dla m??odzie??y
                                  18.30   Msza  ??w. z naukÄ? ogólnÄ?

Sobota – 14 marca        6.30    Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
                                   9.00    Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
                                 11.00    Msza ??w. z naukÄ? dla starszych, chorych i cierpiÄ?cych
                                 15.30    Msza ??w. z naukÄ? dla dzieci
                                 17.00    Msza ??w. z naukÄ? dla m??odzie??y
                                 18.30    Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?

Niedziela – 15 marca – wg porzÄ?dku niedzielnego. Intronizacja relikwii b??. MÄ?czenników z Pratulina.

Spowied?? w piÄ?tek i sobotÄ? 15 min. przed ka??dÄ? MszÄ? ??w. Prosimy wszystkich o modlitwÄ? w intencji owocnych rekolekcji a chorych o ofiarowanie cierpie??.

W przysz??Ä? niedzielÄ? w ramach akcji Rodzina-Rodzinie do samochodu przed ko??cio??em bÄ?dzie mo??liwo??Ä? sk??adania produktów ??ywno??ciowych dla najbardziej potrzebujÄ?cych. Mo??emy te?? zg??aszaÄ? do zakrystii osoby potrzebujÄ?ce pomocy.

Za ??awkami stoi skarbonka na kwiaty do Grobu Pana Jezusa, dziÄ?kujemy tym, którzy ju?? ofiarÄ? z??o??yli. Droga Krzy??owa ulicami naszej parafii odbÄ?dzie siÄ? w piÄ?tek 27 marca po Mszy ??w. wieczorowej.

14 marca o 17.00 w MiÄ?dzyrzecu Podl. w kinie S??awa odbÄ?dzie siÄ? konferencja nt. alternatywnej dla In vitro metody leczenia niep??odno??ci.(wiÄ?cej w gablocie)

Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowo – Turystyczne „Arka” zaprasza na pielgrzymkÄ? do Kalisza na uroczysto??ci odpustowe ??w. Józefa w dniu 19 marca, oraz do W??och w dniach 22-30 marca. (szczegó??y w gablocie.)

W Echu Katolickim przeczytamy: Czym jest umiarkowanie i dlaczego jest cnotÄ? – O rekolekcjach, które ??Ä?czÄ? skupienie z postem – Niebezpiecze??stwa gender, czyli o wizycie ks. Oko w Siedlcach.

Dodano: 09 Marzec 2015