Odwiedzin: 402062

Og??oszenia - IV Niedziela Wielkiego Postu- 15.03.2015

DziÄ?kujemy ks. Jackowi, proboszczowi – kustoszowi Sanktuarium MÄ?czenników w Pratulinie  za przeprowadzenie rekolekcji wielkopostnych. Niech g??oszone przez niego S??owo Bo??e i dokonana Intronizacja Relikwii b??. Wincentego Lewoniuka i 12 Towarzyszy przyczyniÄ? siÄ? do pog??Ä?bienia naszej wiary.

??yczymy ks. Jackowi wielu ??ask Bo??ych i spe??nienia planów zwiÄ?zanych z Pratulinem.

Dzisiaj do samochodu przed ko??cio??em mo??emy sk??adaÄ? produkty ??ywno??ciowe w ramach akcji parafialnej Rodzina- Rodzinie .

W czwartek, 19 marca czcimy ??w. Józefa, Oblubie??ca Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny.

W najbli??szy piÄ?tek DrogÄ? Krzy??owÄ? dla m??odzie??y o godz. 18.30 poprowadzÄ? uczniowie Szko??y Muzycznej.

Po raz pierwszy w Bia??ej Podl. w dniu 20 marca odbÄ?dzie siÄ? Ekstremalna Droga Krzy??owa. Trasa liczy oko??o 15 km. Rozpocznie siÄ? MszÄ? ??w. o godz. 19.00 w parafii WniebowziÄ?cia(na Woli). Tam po Mszy ??w. formujemy grupy 10-15 osobowe. Ka??da grupa otrzymuje: krzy??, kamizelkÄ? odblaskowÄ?, mapÄ? trasy, rozwa??ania stacji drogi krzy??owej. Prosimy o zabranie latarek. M??odzie?? nieletnia powinna byÄ? z opiekunem. Przemarsz odbÄ?dzie siÄ? w milczeniu. Ostatnia stacja drogi krzy??owej bÄ?dzie w ko??ciele Chrystusa Mi??osiernego,  gdzie bÄ?dzie mo??liwo??Ä? skorzystania z Sakramentu Pokuty. Przewidywany czas zako??czenia miÄ?dzy 1.00 – 2.00 w nocy.

W przysz??Ä? niedzielÄ? nasi chórzy??ci bÄ?dÄ?  zbierali po Mszach ??w.  do puszek ofiary na potrzeby chóru. Po Mszy ??w. o godz. 18.00 wystÄ?piÄ? z koncertem. Zapraszamy.

W Echu Katolickim przeczytamy: Co znaczy dobra spowied?? – O radosnym wymiarze W. Postu – PoruszajÄ?ce ??wiadectwo osób dotkniÄ?tych mocÄ? Boga – Jak prze??yÄ? noc bez bólu krÄ?gos??upa i które zio??a oczyszczajÄ? organizm.

W minionym tygodniu odesz??a do Pana + Stanis??awa Marciniuk, Wieczny odpoczynek racz jej daÄ? Panie...

Dodano: 16 Marzec 2015